Naked Addiction – pöörlev ja tõukav & vibreeriv dong puldiga 19 cm

107,99 

Kui soovite hullumeelset, võrratut kogemust, on otsing läbi! Tutvustame alasti sõltuvuse perekonna uusimat täiendust! Oma peakorteris nimetame seda “The Freakiks”, kuna see liigub erinevalt kõigist teistest pöörlevatest, vibreerivatest või tõukavatest dongidest reas. Kuidas nii? Sest millal sa viimati nägid dongi, mis suudab teha kõiki kolme korraga!?

Naked Addiction - pöörlev ja tõukav & vibreeriv dong puldiga 19 cm 107,99 

Tasuta tarne ostudele alates 50€.

  • Kiire ja lihtne ostu vormistus
  • Pakendame diskreetselt
  • Võimalik maksta osade kaupa
Kiire tarne

95% tellimustest jõuab kliendini 1-3 päevaga.​

Kui soovite hullumeelset, võrratut kogemust, on otsing läbi! Tutvustame Naked Addiction perekonna uusimat täiendust! Oma peakorteris nimetame seda “The Freakiks”, kuna see liigub erinevalt kõigist teistest pöörlevatest, vibreerivatest või tõukavatest dongidest reas. Kuidas nii? Sest millal sa viimati nägid dongi, mis suudab teha kõiki kolme korraga!?

19 cm kõrge ja sisestatava pikkusega 15,75 cm, kannab see dong paljusid Naked Additioni joone signatuurtunnuseid. See on valmistatud 100% IncrediFeel Platinum Cured Silikoonist, millel on realistlik tekstuur ja mida toidab meie kurikuulus PowerBullet tehnoloogia.

Kasutage enesekindlalt, kui see on tugeva imemisaluse abil mis tahes pinnale kinnitatud, või kinnitage see hõlpsalt peaaegu iga rakme külge! Ohutus on meie prioriteet ja me tahame, et te teaksite, et see toode on valmistatud kehale ohututest materjalidest ning on ftalaadi- ja lateksivaba. Kui olete toote kasutamise lõpetanud, saate selle hõlpsalt mänguasjapuhasti või seebi ja veega puhastada.

Olge oma naudingute üle rohkem kontrolli all, kasutades kaasasolevat pulti, et vahetada pöörete ja tõukeliikumise vahel vibratsioonile. Kui on aeg akut laadida, kasutage mugavalt kaasasolevat USB-kaablit, et seda igal pool ja igal ajal laadida!

Koos originaalsete pöörlevate ja tõukavate liigutustega vürtsitab see dong kindlasti kõiki kuumi ja põnevaid sündmusi! Siiski märkate, et teie uus dong leiab iga kord, kui see peatub, uue “poosi”, nii et ärge muretsege, kui see ei lähe tagasi samasse asendisse, kus see oli siis, kui alustasite. Lõppude lõpuks nimetame seda põhjusega “The Freakiks”!

Meil on olnud väga lõbus disainida ja oma uusimat loomingut ellu äratada ning loodame kindlasti, et naudite seda sama palju kui meie.

Põhijooned:
– 100% plaatinaga kuivatatud IncrediFeel silikoon
– Realistlik tekstuur
– 7 Dünaamilised funktsioonid
– USB laetav
– Kaasas kaugjuhtimispult
– Intensiivne PowerBullet vibratsioon
– Kombineeritud pöörlevad ja tõukavad liigutused
– Tugev iminapp
– Ühildub enamiku rakmetega
– Lihtne puhastada
– Ftalaadi- ja lateksivaba
– 1h töötab; 2h laadimisega
– Powered by PowerBullet
– Mõõdud: Pikkus – 19cm; sisestatav pikkus – 15,75cm ; Läbimõõt – 2,54cm

Lisainfo

Kaal 0,678 kg
Mõõtmed 0,24 × 0,12 × 0,08 cm
Brand