Lõbus tehas – boss Stub Dildo Black

52,99 

ÜLEMUS DILDO. See, kes seab standardid.

Tarne 1-3 päeva

Lõbus tehas - boss Stub Dildo Black 52,99 

Tasuta tarne ostudele alates 50€.

  • Kiire ja lihtne ostu vormistus
  • Pakendame diskreetselt
  • Võimalik maksta osade kaupa
Kiire tarne

95% tellimustest jõuab kliendini 1-3 päevaga.​

ÜLEMUS DILDO. See, kes seab standardid.

BOSS DILDO oma väärika pikkuse ja võimsa läbimõõduga 4,2 cm ei tee saladust oma eelistest. Dildo tehtud ?? tahkest, kuid elastsest meditsiinilise kvaliteediga silikoonist, millel on väljendunud glans ja soovitatud veenid võllil, on loodusele kõige paremini modelleeritud FUN FACTORY DILDO.

– Vaginaalseks ja pärakuliseks kasutamiseks
– Kõige loomulikum dildodest
– Muljetavaldav suurus ja eriti rahuldustpakkuv läbimõõt
– Täpselt määratletud glansi ja veeni meenutavate detailidega
– Kumer mänguasja ots leiab alati G-punkti ja nullid eesnäärmes
– Tahke silikoonvõll kohandub ainulaadselt igasse asendisse
– Sametiselt pehme pind
– Lai võll ja alus naudivad ümbritsevaid erogeenseid tsoone ja muudavad THE BOSS DILDO 100% ohutuks anaalseks naudinguks
– Eriti tasane alus muudab BOSS DILDO rakmete jaoks sobivaks ja kleepub ka siledatele pindadele või seintele
– Sobib rakmetele
– 100% meditsiinilise kvaliteediga silikoon: kehasõbralik ja lõhnatu
-Veekindel
– Lihtne puhastada

Tugevate sekslelude orgaaniline, kergelt kumer kuju jõuab praktiliselt G-punktini kõik iseseisvalt või mehe päraku naudingukeskus, tema eesnääre. Tänu lamedale jalale sobib BOSS DILDO eriti hästi rakmete kasutamiseks ja kleepub ka kõikidele siledatele pindadele – lõputuks vahelduseks armatsemisel! Peen ja atraktiivne disain ning erksad värvid rikuvad nii silma kui ka muudavad TEMA ja TEMA soovi veelgi suuremaks.

Nomen est omen!
Kas ma tohin tutvustada? ÜLEMUS! Üks dildo, üks sõna ja selge missioon! BOSS DILDO on plaaniga härrasmees, kes teab täpselt, mida ta tahab. Ta kiitleb – täpselt nii, nagu nimigi lubab – kõigepealt oma veatu välimuse, sileda pinna ja urbanistlike kommetega. Pole kahtlust, et tal on asju, mis panevad südamed pahaks. Kuid ta ei murra neid kunagi!

BOSS DLDO on mees üheks ööks, kuid ta on tõeline härrasmees. Silmatorkav, naturalistlik kuju on tema kaubamärk – stiilselt soovitatud glans ja orgaaniliselt kaardus, võimas 18 cm pikkune võll võidab tema ja tema üle – ja seda kõike ilma mootorita!

BOSS DILDO on ka tõeline multitegija – omaette naudib ta vaginaalselt ja anaalselt, kuid on avatud ka sensuaalselt põnevaks rollimänguks rakmetega rihmaga olemisele. Lisaks kleepub BOSS DILDO tänu oma tasasele silikoonist alusele põrandal või seinal igale tasasele pinnale, jätmata jääke – nii et mänguvõimalusi jätkub lõputult. Ülemus teab, mida ta tahab – BOSS DILDO tahab seda, mida sina tahad!

18 cm ja Ø 4,2 cm, 270 g

Lisainfo

Kaal 0,36 kg
Mõõtmed 0,19 × 0,095 × 0,08 cm
Brand