Mystim – Groovey George

109,80 

See Mystim massiivne Rilldildo Groovey George on hetkel suurim ja paksem Mystim dildo ning stimuleerib tupe või päraku tänu oma eriti intensiivsetele meetmetele.

Tarne 1-3 päeva

Mystim - Groovey George 109,80 

Tasuta tarne ostudele alates 50€.

  • Kiire ja lihtne ostu vormistus
  • Pakendame diskreetselt
  • Võimalik maksta osade kaupa
Kiire tarne

95% tellimustest jõuab kliendini 1-3 päevaga.​

See Mystim massiivne Rilldildo Groovey George on hetkel suurim ja paksem Mystim dildo ning stimuleerib tupe või päraku tänu oma eriti intensiivsetele meetmetele. Sellegipoolest muudab selle tipuga pea Groovey George’i sisestamise lihtsaks.Selle suure dildo pehmed lained täidavad tupe või päraku intensiivselt ja edastavad elektrilist stimulatsiooni eriti pidevalt, sügavalt ja tugevalt.

Kui stimulatsioonivool on aktiveeritud, voolab kogu alvus sügava ja meeldiva kipituse ja torkimisega, mida saab nautida tundide kaupa või viia ootamatute kõige intensiivsemate orgasmideni. Kui inimene praegu oma lihaseid pingutab, muutub stimulatsioon korraga intensiivsemaks ja saab (ilma käsi kasutamata) suurendada, kontrollida ja jõuda unustamatu haripunkti. Groovey George’i suur kaal on täiendav löök.

Valmistatud alumiiniumist ja käsitsi täpselt poleeritud. Seda saab soojendada küttekehaga või jahutada külmkapis. Temperatuur on pikk ja tipptase on garanteeritud.

Tooteinfo:
pikkus: umbes. 20,0 cm
läbimõõt u. 4,5 cm
kaal: umbes. 720 g
Materjal: poleeritud meditsiiniline alumiinium
CE-märk
24-kuuline garantii

Junction:
Mystimi ümmargune pistik

Lisainfo

Kaal 0,853 kg
Mõõtmed 0,35 × 0,095 × 0,055 cm
Brand