Svakom – Sam Neo fleshlight

99,99 

Svakom Sam Neo fleshlight: võimsad imemis- ja vibratsioonifunktsioonid. Interaktiivsete video ja App-i funktsioonidega meeste fleshlight. See on masturbaator mida lihtsalt peate proovima.

Tarne 1-3 päeva

Svakom - Sam Neo fleshlight 99,99 

Tasuta tarne ostudele alates 50€.

  • Kiire ja lihtne ostu vormistus
  • Pakendame diskreetselt
  • Võimalik maksta osade kaupa
Kiire tarne

95% tellimustest jõuab kliendini 1-3 päevaga.​

Svakom Sam Neo fleshlight: võimsad imemis- ja vibratsioonifunktsioonid. Interaktiivsete video ja App-i funktsioonidega meeste fleshlight. See on masturbaator mida lihtsalt peate proovima.

INTERAKTIIVSED VÕIMALUSED

Sam Neo toob endaga kaasa hiilgavad interaktiivsed funktsioonid. Sünkroonige oma lemmik videoga või anna juhtimine üle partnerile sõltumata sellest, kus maailma otsades parasjagu olete. Tarkvara võimaldab ka webcammi vahendusel rahulduse jagamist. Manual sisaldab detailseid juhiseid seadistamiseks.

7 ERINEVAT TÕUKE (Thrusting) REŽIIMI
Sam Neo võimas mootor võimaldab teil valida 5 erineva ainulaadse režiimi vahel. Samuti saate ise luua erinevaid programme. Sisse on juba automaatselt programmeeritud näiteks klassiruumi, kontro jt. erootilised stsenaariumid.

LIHTNE KÄSITSEDA
Uus ja täiustatud disain võimaldab hõlpsamat käsitsemist; ühe laadimistsükliga saate seadet kasutada kuni 60 minutit. Ideaalne fleshlight pikemate seansside jaoks. Puhastamiseks peate kõigest fleshlighti lahti keerama ja saate sisu pesta veega või puhastusvahendiga.

IMEMISE IMITATSIOON JA VIBRATSIOONID
Põnev vaakumilaadse efekti sulandumine mõnusate vibratsioonidega. Unikaalne imemisefekt, seotav  realistlike sissehitatud seksfantaasia programmidega.

SPETSIFIKATSIOONID
Materjal: silikoon, ABS+PC, metallid
Suurus: 82*235,8mm
Kaal: 700g
Režiimid: 5
Aku tüüp: polümeerist liitiumaku
Aku maht: 1000mAh
Laadimisaeg: 3 tundi
Kasutusaeg: 1 tund
Veekindlus: mitte-veekindel

Lisainfo

Kaal 1,25 kg
Mõõtmed 0,31 × 0,14 × 0,1 cm
Brand