Hot Octopuss – Pulse III Duo

167,99 

Mis on PULSS? – teise nimega The Guybrator
Eelkõige on PULSE mitme auhinnaga pärjatud meeste stimulaator, mis kasutab mehe stimuleerimiseks võnkumisi. See on PULSE’i esmane funktsioon ja see, mis eristab seda kõigist mänguasjadest, mis on sellele ette tulnud.

Tarne 1-3 päeva

Hot Octopuss - Pulse III Duo 167,99 

Tasuta tarne ostudele alates 50€.

  • Kiire ja lihtne ostu vormistus
  • Pakendame diskreetselt
  • Võimalik maksta osade kaupa
Kiire tarne

95% tellimustest jõuab kliendini 1-3 päevaga.​

Mis on PULSS? – teise nimega The Guybrator

Eelkõige on PULSE mitme auhinnaga pärjatud meeste stimulaator, mis kasutab mehe stimuleerimiseks võnkumisi. See on PULSE’i esmane funktsioon ja see, mis eristab seda kõigist mänguasjadest, mis on sellele ette tulnud.

Lisaks sellele, et PULSE III DUO on meeste sekslelude järgmine põlvkond, on see ka revolutsiooniline mänguasi paaridele. Äärmiselt mitmekülgne PULSE III DUO saab kasutada masseerijana või fantastiliste käteta lisana eelmängule.

PULSE’i disaini lisaeeliseks on see, et mehel ei pea selle kasutamiseks olema erektsiooni. Ühest küljest võimaldab see kasutajal nautida tunnet, et see on raskeks tehtud, kuid teisest küljest pakub see hämmastavaid võimalusi meestele, kes kannatavad erektsioonihäirete (ED) all. PULSE III DUO puhul võib paar armatsemise tundele lähemale tulla kui kunagi varem.

Mis on PULSE III jaoks uut?
– PULSE III-l on nüüd tipptasemel magnetiline laadimine
– PULSE III on 25% võimsam
– PULSE III sisaldab turbofunktsiooni – vajutage ja hoidke all (+) nuppu, et minna otse maksimaalsele võimsusele
– PULSE III sisaldab varisemisvastast andurit, mis juhib PulsePlate’ile lisavõimsust siis, kui seda kõige rohkem vajate
– PULSE III DUO annab nüüd naisele veelgi rohkem energiat, mida reguleeritakse puldi kaudu

Tutvustus – PULSE III SOLO & PULSE III DUO
Kui PULSE III SOLO on loodud eranditult meeste soolomänguks, siis PULSE III DUO on loodud spetsiaalselt paare silmas pidades. Kuigi meeste kogemus on mõlema mänguasjaga identne, on PULSE III DUO-l pehme vibreeriv alakülg, mida naine saab puldi kaudu iseseisvalt juhtida. Mõlemad mänguasjad on 100% veekindlad ja pakuvad mehele viit reguleeritava intensiivsusega stimulatsioonirežiimi.

PULSE kui soolomänguasi meestele – PULSE III SOLO & PULSE III DUO
Aastatepikkused meditsiinilised uuringud on tuvastanud, et väga spetsiifilisel viisil rakendatud vibratsioon võib panna mehe tahtmatult ejakuleerima. PULSE on seda teadust rakendanud oma võnkuva PulsePlate’i kaudu, mis on loodud selleks, et pakkuda kõige võimsamat ja ainulaadsemat orgasmi, mida olete kunagi kogenud.

Soolomänguasjana saab PULSE’i kasutada kahel viisil. Esiteks, kui seda kasutatakse koos määrdeainega, muutub PULSE revolutsiooniliseks järgmise põlvkonna masturbaatoriks. Teise võimalusena on määrdeainevaba PULSE pigem staatiline stimulaator. Sel juhul pakub PulsePlate stimulatsiooni otse frenulumile. See tunne on täiesti erinev kõigest, mida varem kogeti: testijad on meile öelnud, et nad kogesid võimsamat ja pikemat orgasmi ning et see on nagu uuesti masturbeerima õppimine.

Kaks erinevat kogemust, mida saate määrdeainega ja ilma, tähendavad, et PULSE’i omamine on nagu kaks mänguasja ühes.

PULSE kui paari mänguasi – PULSE III DUO
Tema poolt kantud, mõlemale meeldiv PULSE III DUO on revolutsioon paaride seksleludes. Uskumatult seksikas ja intiimne PULSE III DUO on ainulaadne käed-vabad kogemus, mis jätab teile vabaduse täielikult üksteisele keskenduda.

Nautige kõige hämmastavamaid samaaegseid orgasme: PULSE III DUO muudab eelmängu põhiturniiriks. Lõbusat, ainulaadset ja uskumatult sensuaalset PULSE III DUOT oma pehme silikoonist alakülje ja puldiga saab kasutada lõtvunud või püstisena, eelmängu ajal ja isegi madala läbitungimise ajal ning paljudes asendites.

Mis on PulsePlate’i tehnoloogia?
PulsePlate tehnoloogia on patenteeritud süsteem, mida PULSE kasutab pigem suure amplituudiga võnkumiste kui madala amplituudiga vibratsioonide edastamiseks.

Meditsiinilised uuringud on tuvastanud, et väga spetsiifilisel viisil rakendatud võnkumised võivad luua mehele uskumatult sügavaid ja võimsaid orgasme. PULSE on seda teadust rakendanud oma PulsePlate’i kaudu.

Ostsillaatorid on teadusmaailmas tavaline koht; PULSE on aga esimene, kes toob selle tehnoloogia laiemale meeste seksimänguasjade turule. Erinevalt vibraatoritest edastab PULSE võimsaid ja sügavaid kõrge amplituudiga laineid otse mehe kõige tundlikumasse piirkonda, tema frenulisse.

Lisainfo

Kaal 0,36 kg
Mõõtmed 0,16 × 0,1 × 0,1 cm
Brand