Lovense – Dolce kaugjuhitav vibraator

139,00 

Lovense Dolce on võimas nutikas G-punkti vibraator. Reguleeritav kael ning äppiga valitavad stimuleerimismustrid pakuvad nii G-punkti kui kliitorinaudingut ❤️

Tarne 1-3 päeva

Lovense Dolce
Lovense - Dolce kaugjuhitav vibraator 139,00 

Tasuta tarne ostudele alates 50€.

  • Kiire ja lihtne ostu vormistus
  • Pakendame diskreetselt
  • Võimalik maksta osade kaupa
Kiire tarne

95% tellimustest jõuab kliendini 1-3 päevaga.​

Lovense Dolce on võimas nutikas G-punkti vibraator. Reguleeritav kael ning äppiga valitavad stimuleerimismustrid pakuvad nii G-punkti kui kliitorinaudingut.

Äpp
Äpp sobib ideaalselt soolomänguks või kasutamiseks koos partneriga. NB: Partner saab vibraatori kontrolli üle võtta ükskõik kust maailma otsast! Rakendusse saate salvestada kuni 10 erinevat stimuleerimismustrit ja vibraatori võite sünkroonida oma lemmikmuusikaga kasutades kõigest nutitelefoni mikrofoni.

TOOTE KIRJELDUS
Lovense Dolce on luksuslik “kaheotstarbeline” vibraator mis on loodud nii kogu kliitori kui ka G-punkti stimuleerimiseks, et saada võimalikult intensiivne orgasm. Tema eriline kuju võimaldab tal “hands-free” kombel paigal püsida.

MIKS OSTA?

Lovense Dolce on sellest hinnaklassist üks parimaid vibraatoreid. Topeltvibraator on mõeldud kliitori- ja tupeorgasmideks. Tänu oma erilisele disainile mõjutab see samaaegselt kahte kõige tundlikumat naisorganismi piirkonda ja võimaldab saavutada maksimaalse naudingu.

TEHNILISED ANDMED:

Aku: 1.5 – 2h

Veekindel IPX7: Kasutatav ka vannis

USB-laetav

——

Sind võib huvitada ka munavibraatorite bestseller: Lovense Lush 3

Lisainfo

Kaal 0,272 kg
Mõõtmed 0,17 × 0,12 × 0,045 cm
Brand