Lovense Max 2 masturbaator

129,00 

Lovense Max 2 on vibreeriv ja liikuv masturbaator. Ühenda see oma nutiseadmisega ja kasuta rakendust, mis võimaldab seda Appiga kontrollida või kaugjuhtimisega anda kontrolli üle partnerile.

Tarne 1-3 päeva

Lovense - Max 2 masturbaator
Lovense Max 2 masturbaator 129,00 

Tasuta tarne ostudele alates 50€.

  • Kiire ja lihtne ostu vormistus
  • Pakendame diskreetselt
  • Võimalik maksta osade kaupa
Kiire tarne

95% tellimustest jõuab kliendini 1-3 päevaga.​

Lovense Max 2 on vibreeriv ja liikuv masturbaator. Ühenda see oma nutiseadmisega ja kasuta rakendust, mis võimaldab seda Appiga kontrollida või kaugjuhtimisega anda kontrolli üle partnerile.

See vibreeriv ja liikuv masturbaator on eriti mõeldud kaugjuhitavaks kasutamiseks – ühenda seda oma nutiseadmega ja saad kasutada rakendust, mis võimaldab kaugjuhtida seadet ja nii saad lausa teiste inimestega tunda reaalset vahekorda. See on suurepärane võimalus kogeda uudseid seksuaalseid elamusi ja avastada uusi naudinguid.

Max 2-l on võimas mootor, mis pakub tugevat vibratsiooni ja rütmilisi liigutusi. Saate valida mitmete erinevate stimulatsioonirežiimide vahel – alates õrnast kuni intensiivse ja kõike vahepealset. Lisaks on Max 2 varustatud võrguühendusega, mis annab võimaluse kasutada seadet ka väljaspool kodu.

Hoolimata keerukast tehnoloogiast on Max 2 väga lihtne kasutada. Lihtsalt määri see libestiga ja sukeldu oma elu parima orgasmikogemuse juurde!

Mis teevad Lovense Max 2-st Parima Masturbaatori?

  • 360 kraadi kokkutõmbed. Tugevad, sügavad kokkutõmbed tekitavad sellise tunde, et keegi justkui pigistaks või neelaks su riista. Seade imiteerib päris elu suhuvõtmise kogemust.
  • Kõrgekvaliteetne, realistliku tunnetusega sleeve. Allergiasõbralik, väga pehme, venib, realistlik kõrgekvaliteetne sisu.
  • Äpp: Kasuta bluetoothiga või üle wifi ja kontrolli oma naudingut. Lase partneril laadida alla sama äpp ükskõik kust maailma otsast kui soovid loovutada kontrolli. Kui partneril on ka Lovense Nora (küülikuvibraator) või teine Max 2, siis võite need äppiga ühendada ja seksida üksteisega distantsilt kuna äpp on disainitud imiteerima sinu partneri liigutusi.
  • Ühenda erootiliste mängudega. Lovensega tuleb kaasa platvorm nimega “MirrorLife” ja max 2 imiteerib mängus kogetut. Ühendamine platvormiga käib 1 clickiga.
  • Kui sul on VR seade, siis Max 2 ühildub: HTC Vive, Oculus ja Odyssey’ga.
  • Akuga seade ei vaja patareisid.

Kokkuvõttes võib öelda, et Lovense Max 2 on ideaalne partner nii üksikute kui ka paaride jaoks, kes soovivad oma seksuaalelu veidi vürtsitada ja kogeda midagi uut ja põnevat.

Vaata ka: Lovense Max 2 tupekujuline lisa

Lisainfo

Kaal 1,052 kg
Mõõtmed 0,295 × 0,12 × 0,09 cm
Brand