La Gemmes – Yoni muna komplekt Ametüst (L-M-S)

62,99 

Yoni Munakomplekt (S/M/L) on ideaalne kui soovite alustada vaagnapõhjalihaste treenimisega. Kõik meie kivid on 100% looduslikud ja vabad kahjulikest kemikaalidest, silikoonidest ja BPA-st.

Tarne 1-3 päeva

La Gemmes - Yoni muna komplekt Ametüst (L-M-S) 62,99 

Tasuta tarne ostudele alates 50€.

  • Kiire ja lihtne ostu vormistus
  • Pakendame diskreetselt
  • Võimalik maksta osade kaupa
Kiire tarne

95% tellimustest jõuab kliendini 1-3 päevaga.​

Yoni Muna komplekt (S/M/L) on ideaalne kui soovite alustada vaagnapõhjalihaste treenimisega. Kõik meie kivid on 100% looduslikud ja vabad kahjulikest kemikaalidest, silikoonidest ja BPA-st.

Kanna seda yoni muna ehtena kaela ümber, taskus, rinnahoidjas või vaagnapõhjalihaste treenijana tupes.

Kuju ja suuruse tõttu saate muna hõlpsalt taskusse kaasa võtta. Või pange see rinnahoidjasse ja kandke seda paljal nahal. Kuna munas on auk, võite muna kaela ümber riputada või riputada majas kenasse kohta. See Yoni muna sobib väga hästi ka meditatsioonikiviks. Muna saab turvaliselt ladustada kaasasolevasse hoiukotti.

Vääriskivid on tuntud oma tervendavate energeetiliste omaduste poolest ja igal kivil on oma energia, mis viib sind rohkem kontakti iseendaga. Kõik meie kivid on 100% looduslikud ja vabad kahjulikest kemikaalidest, silikoonidest ja BPA-st. Need on antud emakese maa poolt ja on valmistatud käsitööna, nii et iga kivi on ainulaadse kuju, suuruse ja värvi poolest ning väikesed “puudused” muudavad kivid lihtsalt täiuslikuks. Ole enda kristalli hoiustamisel ettevaatlik, see puruneb, kui see kukub.

Mis on yoni muna?
Yoni muna on valmistatud 100% vääriskivist ja on kanamuna suurune. Muna kantakse teie tupes. Muna kandmine tugevdab vaagnapõhja lihaseid ja suurendab vereringet alakõhus.

Tugev vaagnapõhi pakub nauditavamat vahekorda ja intensiivsemaid orgasme. Vääriskivide energeetiline toime võimaldab vabastada ka emotsionaalseid pingeid ja blokeeringuid. Muna kasutamisega saad taas kontakti oma naiselikkuse ja enda energiaga.

Parandage oma seksuaalelu, tugevdage vaagnapõhjalihaseid, (taas)ühendage oma naiseliku energiaga, leevendage tüütuid naiste ebamugavusi, nagu PMS-i sümptomid või soovimatu uriinikaotus, kasutades meie 100% looduslikke yoni mune.

Vaagnapõhjalihaseid tugevdades ennetate ja leevendate mitmeid tüütuid sümptomeid, nagu soovimatu uriinikaotus, menstruatsiooniprobleemid ja madal libiido. Meie yoni munadega tugevdad sa neid vaagnalihaseid ja koged samaaegselt vääriskivide tervendavat ja spirituaalset mõju ning ühendud enda naiselikkusega.
Kasu
La Gemmes yoni munade kasutamine aitab teil saavutada:
– Intensiivsemad orgasmid
– Vaagnapõhja tugevdamine
– Vähenenud PMS sümptomid ja krambid
– Vähenenud uriini kadu
– Suurenenud ühendused oma yoni -ga
– Suurenenud tunne tupes vahekorra ajal
– Uuenenud kontakt oma naiselikkusega
– Paranenud enesekindlus ja heaolu
– Enda sensuaalsuse avastamine

Yoni muna valimine
Yoni muna saate valida oma intuitsiooni põhjal – milline vääriskivi teile kõige rohkem meeldib – või kivi enda tervendavate võimete põhjal. Igal pärlil on oma vaimne ja energeetiline mõju. Kui hakkate lihtsalt yoni munaga harjutama, on sageli soovitatav alustada Jade munaga, kuna see mõjutab emakat rahustavalt.

Milline suurus on teie jaoks parim?
Meil on teile harjutamiseks kolmes suuruses yoni mune: S, M ja L. Suurused sentimeetrites võivad veidi erineda, kuna iga toode on valmistatud käsitsi, saate mõõtmisi kasutada juhistena. Mida väiksem on muna, seda raskem on muna tunda ja hoida. Kui alles hakkate harjutama, on mõistlik alustada suurimast munast.

Suurus L on umbes 5 x 3,5 cm
-See suurus on soovitatav alustada
-Naistele, kes sünnitasid
-Uriinipidamatuse probleemidega naistele
Naistele, kellel on raskusi orgasmini jõudmisega

Suurus M on umbes 4 x 3 cm
– Naistele, kellel ei ole uriinipidamatuse probleeme
– Naistele, kes suudavad kergesti orgasmini jõuda

Suurus S on umbes 3 x 2,5 cm
– Sobib edasijõudnud kasutajatele, kui olete harjunud keskmise vorminguga

Kuna kristallid on looduslikud tooted ja neid töödeldakse käsitsi, on iga kivi ainulaadne ning iga kivi värv ja suurus võivad erineda.
Kristallidel on kivide toore olemuse tõttu väikesed puudused. Ole enda kristalli hoiustamisel ettevaatlik, see võib kukkudes puruneda.

On normaalne, et pärl saab aja jooksul pragusid või isegi puruneb, seda seetõttu, et kivi neelab energiat. Hoolitsege kivi eest ja kontrollige alati enne kivi kasutamist, kas kivi on veel terve.

Ametüst
Ametüst on läbipaistev ja selle värvus varieerub lillast tumelillani. Kivi vabastab stressi ja aitab kehal vabastada negatiivsust ja negatiivseid emotsioone. Ametüst stimuleerib ülemist tšakrat, võimaldades sellel sinu spirituaalset kasvu edendada. See võib anda teile ülevaate oma halbadest harjumustest ja nende hülgamisest. Oma puhastavate omadustega võib ametüst leevendada peavalu ning vähendada migreeni ja unehäireid.
Puhastav, kaitsev, puhastav, edendab vaimset kasvu.

Spetsifikatsioonid:
– Suurus L on umbes 5 x 3,5 cm
– Suurus M on umbes 4 x 3 cm
– Suurus S on umbes 3 x 2,5 cm
– Materjal: 100% ametüst
– 100% looduslik toode
– Käsitsi valmistatud
– Ei sisalda kemikaale, silikooni ega plastikut
– Patareisid pole vaja

Vaata ka La Gemmes’i sama sarja:

Lisainfo

Kaal 0,266 kg
Mõõtmed 0,12 × 0,085 × 0,055 cm
Brand