MoreAmore – Kondoom pehme nahk 36 tk

14,99 

Lõbusam ja nii lihtne kasutada! Tänu erilisele kujule on Soft Skin kondoome väga lihtne selga panna ja need on eriti mugavad.
Soft Skin kondoomidel on eriline eriti mugav kuju. Kondoom on mõlemas otsas 56mm ja keskel 52mm. Sellel on neli peamist eelist:

Tarne 1-3 päeva

MoreAmore - Kondoom pehme nahk 36 tk 14,99 

Tasuta tarne ostudele alates 50€.

  • Kiire ja lihtne ostu vormistus
  • Pakendame diskreetselt
  • Võimalik maksta osade kaupa
Kiire tarne

95% tellimustest jõuab kliendini 1-3 päevaga.​

Lõbusam ja nii lihtne kasutada! Tänu erilisele kujule on Soft Skin kondoome väga lihtne selga panna ja need on eriti mugavad.

Soft Skin kondoomidel on eriline eriti mugav kuju. Kondoom on mõlemas otsas 56mm ja keskel 52mm. Sellel on neli peamist eelist:
1. Kondoom on avause juures 4mm laiem. Selle tulemusena on rullitud kondoomi läbimõõt suurem (56mm asemel 52mm). See lisab ruumi juurde ja tundub väga meeldiv.
2. Kondoom on ka ülaosas laiem, muutes selle eriti mugavaks.
3. Kondoom on keskelt 52mm. See aitab vältida libisemist.
4. Erilise kuju tõttu on kondoom vähem tihedalt rullitud. See hõlbustab määrdeaine jaotumist kondoomile ühtlaselt.

Ekstra määrdeaine
MoreAmore Soft Skin kondoomidel on ekstra määriv geel. Lisageel võimaldab suuremat mugavust ja hoiab ära kondoomi kahjustamise selle kasutamisel. Lisamäärimine tagab ka selle, et teil oleks lõbusam. Kui kavatsete kasutada rohkem määrdeainet, veenduge, et see, mida kasutate, on latekskondoomidega ohutu.

Lateks
Soft Skin kondoomid on valmistatud siidiselt pehmest kvaliteetsest lateksist. Neil on meeldiv ahvatlev lõhn. Inimesed võivad olla lateksi suhtes allergilised ja erandjuhtudel, mis võivad põhjustada anafülaktilise šoki.

Spetsifikatsioonid
Materjal: Looduslik kautšuk lateks
Määrdeaine: räniõli
Kuju: Sirge kondoom nisaga
Nimilaius: 53mm
Pikkus: 180mm
Värvus: Transparant
Tekstuur: Sile
Paksus: 85 mikronit
Kondoomfoolium: kandiline

Kvaliteet
Kvaliteet on kondoomide kõige olulisem aspekt, sest kui ilusad, naljakad, meeldivad või erilised need on, kõige tähtsam on see, et need ei saaks kasutamisel kahjustada. Iga MoreAmore kondoomi testitakse enne pakkimist elektrooniliselt. Iga tootmistsükli jooksul testitakse MoreAmore’i kondoome enne tehasest lahkumist 3 korda. See tagab maksimaalse kvaliteedi. Kas soovite rohkem teada saada erinevate kondoomide kohta, mis kondoomi võtavad? Vaata videot siit.

Jätkusuutlikkus
MoreAmore püüab toota oma tooteid võimalikult jätkusuutlikul viisil, teeme seda selleks, et minimeerida mõju keskkonnale. Kõik karbid ja voldikud on trükitud FSC paberile või taaskasutatud paberile. Kondoomid on valmistatud looduslikust kautšuki lateksist. Latekskondoomid, mida enam pakendis ei hoita, hukkuvad ja muutuvad tolmuks. Kondoomid on pakitud alumiiniumfooliumi. Alumiinium ei ole taaskasutatav, kuid see pakub kondoomile parimat kaitset.

Meie tehased omavad kõik BSCI sertifikaati. See tähendab, et püüdleme töötajate optimaalse ohutuse, kaitse ja õiglase tasustamise ning jätkusuutliku tootmise poole.

Lisainfo

Kaal 0,139 kg
Mõõtmed 0,18 × 0,18 × 0,02 cm
Brand