info@hotvibes.ee | +372 58190585

Erootikapood Hotvibes

Parim Vibraator: Millist vibraatorit osta aastal 2023?

Vibraatorid on aastate jooksul muutunud üha populaarsemaks, pakkudes ainulaadseid ja intensiivseid naudingukogemusi neile, kes soovivad oma intiimelu täiustada.

Hotvibes Erootikapood on pühendunud parimate kvaliteetsete vibraatorite laia valiku pakkumisele. Meie tooted on loodud selleks, et pakkuda naudingut ja rõõmu igale inimesele, olenemata soost, seksuaalsest orientatsioonist või isiklikest eelistustest.

Selles blogipostituses uurime erinevaid vibraatoritüüpe, selgitame nende eeliseid ja rõhutame, kuidas need saavad rikastada teie intiimelu. See artikkel annab teile ülevaate uusimatest ja kõrgelt hinnatud vibraatoritest turul ning jagab kasulikke nõuandeid, mida peaksite silmas pidama, et leida endale parim vibraator vastavalt teie eelistustele, vajadustele ja naudingule.

Artikli lugemiseks kulub 10 minutit.

Parim Vibraator

Mis on populaarseimad vibraatori tüübid?

Ideaalse vibraatori otsingul tuleb esmalt selgeks teha milliseid vibraatori tüüpe on olemas. Siin on ülevaade hetke kõige populaarseimatest vibraatori tüüpidest ja nende eripäradest.

Kliitorivibraator

Kliitorivibraatorid on ühed populaarseimatest vibraatoritest, mis on spetsiaalselt kujundatud kliitori stimuleerimiseks. Need pakuvad intensiivset ja täpset vibratsiooni, mis võib pakkuda naistele võimsaid ja erutavaid orgasme.

Wand vibraator

Wand vibraatorid on võimsad ja mitmekülgsed vibraatorid, mis pakuvad laia pindala vibratsiooni. Need on armastatud nende võimekuse poolest pakkuda tugevat stimulatsiooni erinevatele kehaosadele ning aidata saavutada sügavaid ja intensiivseid orgasme.

Kuulvibraator

Kuulvibraatorid on väikesed ja diskreetsed vibraatorid, mis on sageli kujundatud pallide kujul. Need pakuvad erinevaid vibratsioonirežiime ning neid saab kasutada nii sisemiselt kui ka väliselt, et pakkuda mitmekülgset naudingut ja stimulatsiooni.

Jänkuvibraator

Jänkuvibraatorid on klassikalised ja armastatud vibraatorid, millel on spetsiaalne lisaosaga osa, mis stimuleerib kliitorit samal ajal kui sisemine osa pakub täiskohaga sisemist rahuldust. See kombinatsioon pakub naistele mitmekordset naudingut ja võimaldab kogeda erinevaid stimulatsioonitüüpe.

Püksikuvibraator

Püksikuvibraatorid on mugavad ja diskreetsed vibraatorid, mida saab kanda aluspesu sees. Need pakuvad naudingut ja stimulatsiooni, samal ajal kui kasutaja saab nautida käed-vabadel hetkedel intiimset kogemust ja erutust.

Õhustimulaator

Õhustimulaatorid on uuenduslikud vibraatorid, mis pakuvad imemise ja õhuvibratsiooni kombinatsiooni. Need stimuleerivad klitorit õrnalt õhu abil, pakkudes ainulaadset ja intensiivset naudingut.

G-punkti vibraator

G-punkti vibraatorid on spetsiaalselt kujundatud G-punkti stimuleerimiseks, aidates naistel kogeda sügavaid, intensiivseid ja sageli erinevaid orgasme. Need vibraatorid on armastatud oma ergonoomilise kujunduse ja täpse stimulatsiooni poolest.

Eraldi kategooriana võib välja tuua ka nutivibraatorid või kaugjuhitavad vibraatorid kuna 90% klientidest otsivad seadmeid mida saab täpselt reguleerida vastavalt oma keha eripärale:

Kaugjuhitav Vibraator

Kaugjuhitavad vibraatorid on vibraatorid, mida saab juhtida kas puldiga või nutiseadme rakenduse abil. See lisab mänglevat põnevust ja võimaldab nii Sinul kui partneril kontrollida vibratsioonide tugevust ja mustreid. Nutikad vibraatorid pakuvad kasutajatele suuremat paindlikkust, interaktiivsust ja võimalust avastada uusi naudinguid koos partneriga.

Need erinevad vibraatorikategooriad on populaarsed, kuna nad pakuvad mitmekesiseid stimulatsiooni- ja naudinguvõimalusi ning võimaldavad inimestel avastada erinevaid kehaosi ja erogeenseid tsoone. Igal kategoorial on oma unikaalsed omadused, mis võimaldavad igal kasutajal leida endale sobiva vibratsioonimänguasja vastavalt nende eelistustele ja vajadustele.

Populaarseimad vibraatorite brandid aastal 2023

Otsides ideaalset vibraatorit, võib olla üsna keeruline navigeerida tohutu valiku ja erinevate brändide vahel. Siiski on olemas mitmeid mainekaid brände, mis pakuvad kvaliteetseid tooteid, mis on disainitud vastama erinevatele eelistustele ja vajadustele. Järgnevalt anname ülevaate viiest juhtivast brändist – Lelo, Lovense, Svakom, Happy Rabbit ja Doxy -, et aidata sul teha informeeritud otsus oma järgmise vibraatori valimisel.

Lelo : Kvaliteetne sekslelude luksusbränd

Lelo on üks juhtiv bränd intiimtoodete turul, tuntud oma luksuslike ja elegantsete disainilahenduste poolest. Nende tooted on mõeldud nõudlikele kasutajatele, kes hindavad tipptasemel kvaliteeti ja eksklusiivset kogemust. Lelo pakub mitmekülgset valikut vibraatoreid, massaažiseadmeid ja muud naudingut pakkuvaid tooteid, mis on loodud keha ergonoomiliseks stimuleerimiseks. Kui otsid kõrgtasemelist luksust ja stiili, võib Lelo olla sinu jaoks ideaalne valik. Lelo tooted on võitnud hulganisti auhindu ja on ühed enimostetumad sekstooted Hotvibes.ee poes. Kõrge kvaliteediga kaasneb aga keskmisest suurem hinnasilt nii, et kindlasti ei ole Lelo õige valik kui tead, et oled hinnatundlik šoppaja.  

Lovense : Parimad kaugjuhitavad nutikad lelud 

Lovense on teine bränd, mis on tuntud oma kvaliteetsete ja innovaatiliste intiimtoodete poolest. Nende tootevalik hõlmab erinevaid vibraatoreid, paaridele mõeldud mänguasju ja kaugjuhitavaid seadmeid. Lovense’i tooted on loodud pakkuma naudingut nii üksikutele kasutajatele kui ka paaridele. Lisaks pakub Lovense kaugjuhtimise võimalust, mis võimaldab sul luua lähedust ka siis, kui olete kaugel üksteisest. Kui otsid kvaliteeti, innovatsiooni ja võimalust luua ühendust, võib Lovense olla sinu jaoks parim.

Svakom : Kvalitseet taskukohase hinnaga

Svakom on veel üks juhtiv bränd, mis pakub mitmekesist valikut intiimtooteid. Nende vibraatorid, massaažiseadmed ja muud naudingut pakkuvad tooted on tuntud oma elegantse disaini, kvaliteetsete materjalide ja innovaatiliste omaduste poolest. Svakomil on midagi pakkuda igale maitsele, olgu selleks siis erinevad suurused, kujundid või funktsioonid. Kui soovid nautida naudingut kvaliteetse ja stiilse toote abil, võib Svakom olla brand sinu maitsele. Svakom on palju lemmik brand – kui oled esmakordne vibraatori ostja ja soovid osta kvaliteetset vibraatorit kuid Lelo on su hinnaklassist väljas, siis võib just see bränd kujuneda sinu lemmikuks.

Happy Rabbit: Mängulisus ja mitmekülgsus

Happy Rabbit on bränd, mis on tuntud oma mitmekülgsete ja ergonoomiliste jänkuvibraatorite poolest. Nende tooted on spetsiaalselt loodud pakkuma maksimaalset rahuldust ja naudingut, on valmistatud kehasõbralikkust silikoonist ning nende legendaarsed “jänku kõrvad” pakuvad unustamatut kliitoristimulatsiooni. Happy Rabbiti vibraatoritel on alati mitu kiiruse- ja intensiivsusrežiimi, et saaksid valida endale sobivaima stimulatsiooni. Bränd on tuntud oma kvaliteetsete materjalide ja vastupidavate toodete poolest. Kui soovid mitmekülgsust, ergonoomilist disaini ja suurepärast kvaliteeti, siis vaata Happy Rabbiti tooteid.

Doxy : Võimsad lelud & parimad wand vibraatorid

Doxy on bränd, mis on kuulus võimsate ja tõhusate wand vibraatorite ja massaaživahendite poolest. Nende tooted on mõeldud keha väliseks stimuleerimiseks, pakkudes sügavat ja intensiivset naudingut. Doxy wand’idel on mitu kiirust ja režiimi, mis võimaldavad sul kohandada stimulatsiooni vastavalt oma eelistustele. Brändi tooted on tuntud vastupidavuse ja kvaliteedi poolest ning on suurepäraseks valikuks neile, kes otsivad tõeliselt võimsat kliitoristimulatsiooni.

Ülaltoodud brändid – Lelo, Lovense, Svakom, Happy Rabbit ja Doxy – pakuvad kõik mitmekülgseid ja kvaliteetseid intiimtooteid, mis on loodud rahuldama erinevaid eelistusi. Lelo esindab luksust ja stiili, Lovense pakub innovatsiooni ja kaugjuhtimist, Svakom keskendub elegantsele disainile, Happy Rabbit toob mitmekülgsust ja ergonoomilisust ning Doxy pakub võimsust ja intensiivsust. Oluline on arvestada oma isiklike eelistuste, vajaduste ja soovidega, et leida just sulle sobivaim vibraatoribränd. Valikuid tehes võid olla kindel, et saad nautida kvaliteeti, naudingut ja rahuldust oma intiimsetes seiklustes.

Õige vibraatori valimine sõltub alati  igaühe personaalsetest eelistustest. Küll aga koostasime sinu jaoks nimekirja top 5 populaarseimatest  vibraatoritest, et teha sulle valiku langetamist kergemaks:

 

Parim Vibraator: Millist vibraatorit osta aastal 2023?

Parim Vibraator Aastal 2023 ?

Koostasime Sinu jaoks nimekirja top 5 populaarseimatest vibraatoritest aastal 2023, et teha sulle valiku langetamist kergemaks. Nimekirja koostamisel oleme arvesse võtnud omaenda kogemust (meie Erootikapood on praeguseks töös olnud üle 4 aasta), populaarsemaid review lehti ja klientide tagasisidet.

1. Lovense Lush 3 Munavibraator [Parim vibraator aastal 2023]

Lovense Lush 3 on võitnud meie edetabelis esikoha. See nutikas munavibraator on saanud ülemaailmselt kõige rohkem tunnustust ja on ka meie klientide poolt kõrgelt hinnatud. Selle sekslelu intensiivsus kliitorile ja G-punktile on toonud paljudele kasutajatele unustamatuid kogemusi. Lisaks sellele on Lush 3 võimsam kui enamik munavibraatoreid ning selle võimas aku tagab kuni 5 tundi pidevat kasutamist. Lovense brändi püsivalt uuenduslikud ja kvaliteetsed tooted on saanud palju positiivset tagasisidet klientidelt üle maailma ning Lovense Lush 3 on nende lipulaev!

2. Lelo Enigma Cruise G-punkti ja kliitorivibraator

Lelo Enigma Cruise on võitnud disainiauhinna ja pälvinud klientide kiitust oma uskumatu naudingu pakkumise eest. Selle ergonoomiline ja luksuslik disain, koos randmeliigutuste juhtimisega, on teinud sellest vibraatorist ühe lemmiku G-punkti ja kliitori stimuleerimisel. Klientide tagasiside on rõhutanud Enigma Cruise’i unikaalset funktsionaalsust ja võimekust, mis on aidanud sellel brändil olla üks maailma populaarsemaid valikuid.

3. Happy Rabbit Jänkuvibraator

Happy Rabbit on teeninud klientide kiitust oma mitmekülgsuse ja ergonoomilise disaini tõttu. Nende jänkuvibraatorid on võimelised pakkuma intensiivset kliitoristimulatsiooni ja G-punkti rahuldust, mis on muutnud selle brändi üheks eelistatuimaks valikuks. Paljud kasutajad on jaganud oma rõõmu selle üle, kuidas Happy Rabbiti vibraatorid suudavad pakkuda mitmekülgseid naudinguid ning täita erinevate soovide ja vajadustega.

4. Doxy 3 – Magic Wand vibraator

Doxy 3 on võimas ja efektiivne juhtmega wand vibraator, mis on teeninud kõrget tunnustust oma sügava ja intensiivse naudingu pakkumise eest. Sellel on mitu kiirust ja režiimi, mis võimaldavad kasutajatel kohandada stimulatsiooni vastavalt oma isiklikele eelistustele. Doxy brändi vibraatorid on teeninud palju positiivset tagasisidet, kuna need on suutnud ületada klientide ootusi võimsuse, kvaliteedi ja rahuldust pakkuvate kogemuste osas.

5. Svakom Pheonix Neo 2 Nutikas munavibraator

Svakom Pheonix Neo 2 on klientide seas väga populaarne tänu oma kaugjuhitavale funktsioonile ja suurepärasele stimulatsioonile nii kliitorile kui ka G-punktile. Svakomi brändi mänguasjad on tuntud oma elegantse disaini ja kvaliteetsete materjalide poolest. Klientide tagasiside on rõhutanud Svakomi vibraatorite disaini ja jõudluse kvaliteeti, mis on aidanud neil säilitada oma positsiooni ühe maailma parima brändina.

Ülaltoodud vibraatorid: Lovense Lush 3 Munavibraator, Lelo Enigma Cruise, Happy Rabbit – Jänkuvibraator, Doxy 3 – Magic Wand ja Svakom Pheonix Neo 2 – pakuvad kõik midagi erilist, mida klientide tagasiside on kõrgelt hinnanud. Nende brändide tooted on teeninud kõrgeid hinnanguid klientidelt üle maailma tänu oma kvaliteedile, innovatsioonile ja kasutajasõbralikkusele. Vali endale vibraator, mis kõige paremini sobib sinu isiklikele eelistustele ja avasta lõputud naudingud, mida need tipptasemel tooted sulle pakuvad.

Milline on populaarseimate Lelo vibraatorite top 3?

 

Lelo Enigma Cruise

Esimene koht. Lelo Enigma Cruise on Lelo kõige armastatuim vibraator. See pakub mitmekülgset stimulatsiooni G-punktile ja kliitorile. Enigma Cruise on varustatud unikaalse funktsiooniga, mis võimaldab püsivat intensiivsust ja kontrolli. Selle elegantne disain ja võimsad vibratsioonid teevad sellest suurepärase valiku naudingut otsivatele naistele. Tema ainus miinus on krõbe hinnasilt.

Lelo Sona Cruise

Teise koha anname Lelo Sona Cruise‘le. See vibraator kasutab õrnalt pulseerivat õhurõhutehnoloogiat, mis stimuleerib kliitorit nii, et selle vibratsioone tunnete ka sügaval oma kehas, tagades intensiivse ja nauditava kogemuse. Sona Cruise mudelil on kruiisikontroll, mis hoiab püsiva intensiivsuse, isegi kui surute vibraatorit tugevamalt vastu nahka. See on suurepärane valik neile, kes soovivad unikaalset naudingut.

Lelo Gigi 2

Populaarsuselt kolmas Lelo toode on Lelo Gigi 2 – elegantne ja mitmekülgne G-punkti vibraator. Selle kumer ja ergonoomiline kuju võimaldab täpset sihtimist ja naudingut. Gigi 2 pakub erinevaid vibratsioonirežiime ja intensiivsustasemeid, et leida just teile sobiv tasand. See on saanud paljude naiste lemmikuks tänu oma disainile ja võimsusele.

Lovense Lush 3 Munavibraator – 2023 aasta Parim Vibraator

Lovense Lush 3 on tänavu tõusnud esile kui parim munavibraator ning pälvinud klientidelt kõrge tunnustuse. Selle mänguasja ainulaadsed omadused ja kvaliteetne disain on teinud sellest kasutajate ühe  armastatuima valiku.  Klientide tagasiside ja kogemused kiidavad Lush 3 ületamatut jõudlust ja pakutavat naudingut.

Üks klient jagas oma kogemust sõnadega: “Lovense Lush 3 on täiuslik segu võimsusest ja mugavusest. Selle kuju sobib suurepäraselt minu kehaga, pakkudes mulle intensiivset stimulatsiooni. Lisaks sellele on selle aku kestvus muljetavaldav, võimaldades mul seda kasutada mitmeid kordi enne laadimist.”

Teine klient märkis: “Ma olen proovinud mitmeid vibraatoreid, kuid Lovense Lush 3 on tõeliselt erakordne. Selle kasutamise mugavus ja võimas sisemine stimulatsioon on midagi mida ma pole kunagi varem kogenud. Lisaks on selle juhtimine äärmiselt lihtne kasutada.”

Lush 3 pakub mitmeid unikaalseid omadusi, mis eristavad seda teistest munavibraatoritest. Selle 4x võimsam jõudlus (võrreldes keskmise munavibraatoriga) tagab intensiivse stimulatsiooni nii kliitorile kui ka G-punktile. Lisaks on sellel suurepärane aku, mis kestab kuni 5 tundi aktiivset kasutamist. Lush 3 on ka kaugjuhitav, mis võimaldab sul partneriga hullata ja intiimsuhet ka magamistoast väljapoole viia.

Lovense Lush 3 on pälvinud klientide seas suurt populaarsust tänu oma tipptasemel tehnoloogiale, vastupidavale disainile ja unustamatutele naudingutele, mida see pakub. See on tõeliselt muutnud munavibraatorite status quo’d, pakkudes klientidele ainulaadset ja rahuldustpakkuvat kogemust ja kvaliteeti.

Kui oled parima vibraatori otsinguil, siis võibolla on just  Lovense Lush 3 see mida otsid. Selle mänguasja võimas vibratsioon, pikaajaline aku kestvus ja kaugjuhitavus teevad sellest ideaalse valiku naudingut otsivatele entusiastidele. Klientide tagasiside rõhutab selle mänguasja kvaliteeti, usaldusväärsust ja enneolematut naudingut, mida see pakub. Olgu sinu eelistuseks siis soolo mäng või jagatud intiimsus, Lovense Lush 3 on kindel valik, mis tõstab su intiimsete hetkede kvaliteeti!

Lelo Enigma Cruise – 2023 Parim G-punkti ja Kliitorivibraator

Klienditagasiside põhjal võime kindlalt öelda, et Lelo Enigma Cruise on selle aasta parim G-punkti ja kliitorivibraator. Selle erakordne jõudlus ja klientide rahulolu on tõestanud selle vibraatori ülimat kvaliteeti ja naudingut pakkuvaid omadusi.

Engima Cruise kliendi review: “See vibraator on täiesti vapustav! See sobib täpselt stimuleerima korraga nii minu G-punkti kui ka kliitorit. Ma ei ole kunagi varem kogenud sellist intensiivset orgasmi. Olen selle vibraatori üle äärmiselt õnnelik!”

Teine klient rõhutas Enigma Cruise’i võimekust ja tulemuslikkust, öeldes: “Ma otsisin täiuslikku G-punkti ja kliitorivibraatorit ning leidsin selle. Ma ei suuda seda sõnadesse panna. See on tõesti kõrgtasemel toode, mis on vastanud minu ootustele ja ületanud neid.”

Lelo Enigma Cruise eristub teistest vibraatoritest tänu oma tipptasemel disainile ja kvaliteedile. Sellel on spetsiaalselt loodud ergonoomiline kuju, mis suudab täpselt tabada G-punkti ja kliitori tundeid. Enigma Cruise’i mitmekülgsed vibratsioonirežiimid ja -mustrid võimaldavad kasutajatel kohandada stimulatsiooni vastavalt oma soovidele ja eelistustele.

Lelo bränd on juba aastaid olnud tuntud oma kvaliteetsete ja luksuslike toodete poolest ning Enigma Cruise on selle maine täielikult õigustanud.

Seega, kui otsid parimat G-punkti ja kliitorivibraatorit aastal 2023, on Lelo Enigma Cruise üks kindlatest valikutest.  Enigma Cruise aitab sul saavutada täiusliku rahulduse ja täita sinu ootused!

Parima vibraatori valimine: Nauding peitub detailides

Vibraatori kasutamine ja hooldamine on lihtne, kuid mõningate oluliste aspektide teadmine aitab tagada ohutu kasutamise, maksimaalse naudingu ja pikema toote kasutusea. Allpool on mõned juhised ja näpunäited, mis aitavad teil paaride vibraatoreid parimal viisil kasutada ja hooldada.

Kuidas paaride vibraatorit kasutada

Tutvuge vibraatoriga: Enne kasutamist tutvuge oma paaride vibraatori funktsioonidega. Uurige nuppude, erinevate režiimide ja seadete toimimist ning veenduge, et teate, kuidas vibraatorit sisse lülitada ja välja lülitada ning kuidas reguleerida vibratsioonitugevust vastavalt vajadusele.

Valmistuge ette: Enne vibraatori kasutamist looge intiimne ja mugav keskkond. Võtke aega eelmänguks, looge sobiv atmosfäär ja kasutage vajadusel libestit, et muuta kogemus veelgi nauditavamaks.

Leidke õiged asendid ja piirkonnad: Avastage erinevaid piirkondi ja asendeid, kus paaride vibraatorit kasutada. Uurige erogeenseid tsoone kehal, proovige erinevaid stimulatsioonitehnikaid ja laske oma kehal juhtida teid uute naudinguteni.

Suhtlege ja eksperimenteerige: Olge avatud suhtlemisele oma partneriga. Arutage oma soove, eelistusi ja mugavust ning proovige koos erinevaid vibraatori kasutamise viise ja stiile. Olge loomingulised ja avastage üksteisele uusi naudinguid.

Kasutage õiget libestit:

Vibraatori kasutamisel on oluline kasutada õiget libestit, sest see tagab sujuva ja mugava kogemuse ning vähendab võimalikke ebamugavusi. Õige libesti valimiseks tuleb arvestada vibraatori tüübi ja materjaliga – veepõhine libesti sobib enamikele vibraatoritele, silikoonpõhine libesti on parem valik kui soovid, et libesti oleks väga libe, sest su keha on loomulikult kuivapoolsem ning õlipõhiseid libesteid tuleks vältida, kui vibraatori materjal on lateksist.

Hotvibes on siin teie jaoks, olenemata sellest, kas olete vibraatorite maailmas uus või olete kogenud kasutaja, kes otsib uut seiklust. Heidke pilk peale ka meie poe bestselleritele:

Parim Libesti – Oluline osa Sinu Naudingust!

Kui otsid parimat vibraatorit, ei tohiks sa unustada valida ka parimat libesti. Libesti valik on võrdselt oluline, kuna see tagab sujuva ja nauditava kogemuse.

Kvaliteetse vibraatori valimine näitab sinu soovi kogeda parimat naudingut. Sama tähtis kui sekslelu valik, on valida kvaliteetne libesti, mis sobib ideaalselt kokku sinu vibraatori ja sinu individuaalsete eelistustega.

Veepõhised libestid on enamasti mitmekülgsemad ja sobivad erinevate mänguasjade jaoks. Silikoonpõhised libestid sobivad suurepäraselt silikoonist mänguasjadele, kuna need ei kahjusta materjali ega tekita reaktsioone. Õlipõhised libestid võivad pakkuda rikkalikku libedust, kuid tuleb olla ettevaatlik, kuna need võivad kahjustada lateksist mänguasju. Maitsega libestid sobivad kui soovid vürtsitada oma voodielu ja teha oraalseksi nauditavamaks mõlemale osapoolele.

Kui soovid midagi erilisemat, siis 2023 aasta hittoodeteks libestite maastikul on kindlasti kujunenud “vedel vibraator” nime all tuntud tooted mis pakuvad mõnusat särisevat tunnet ja sobivad väga hästi kliitoristimuleerimiseks või peenise pea aeglaseks stimuleerimiseks.

Valides parima libesti, investeerid oma naudingu ja mugavusse. Kvaliteetne libesti suurendab libestust, vähendab ebamugavustunnet ning võimaldab sul täiel määral nautida oma vibraatori pakutavat naudingut. Ära alahinda libesti rolli oma intiimses kogemuses, sest see võib muuta kogu kogemuse palju meeldivamaks ja rahuldustpakkuvamaks.

Kui soovid parimat kogemust, siis ära unusta valida ka parimat libesti. Investeeri kvaliteetse libesti, mis sobib suurepäraselt sinu vibraatori ja sinu isiklike eelistustega.

Parimad Libestid aastal 2023: Intensiivsema naudingu nimel

Libestid on oluline osa meie intiimsessioonidest, tagades sujuva, nauditava ja mugava kogemuse. Oleme toonud välja meie Erootikapoe top 3 enimostetud libestit, et teha sulle valiku langetamise kergemaks. Ole julge ja katseta, aga kui sa ei tea kust alustada, siis need on meie klientide lemmikud.

 1. Orgie – Sexy vibe! Orgasmi tilgad – vedel vibraator 15 ml: See erakordne libesti on tuntud kui “vedel vibraator”. Selle unikaalne koostis tekitab võimsa intensiivse “vibratsiooni” tunde ja suurendab erogeensete piirkondade tundlikkust. Vedel vibraator viib sind lausa teise naudingu dimensiooni ning paardudes hea vibraatoriga jätab ta Su õhku ahmima! Pudel on küll ainult 15 ml kuid tänu oma võimsale toimele ei ole korraga palju tarvis. Toode sobib hästi soolomänguks ja intensiivsemateks sessioonideks. Kiireks hommikuseksiks soovitame pigem järgnevaid kahte toodet: 

 2. Sliquid – Naturals Sassy libesti 125 ml: Sassy libesti on populaarne tänu oma suurepärasele koostisele. See libesti on kauakestev ja sobib ka anaalseksiks. Naturals Sassy libesti on veepõhine, kehasõbralik ja sobib suurepäraselt inimestele, kellel on tundlikum nahk.

 3. Sliquid – Naturals H2O libesti 125 ml: Teine Sliquidi libesti, Naturals H2O, on samuti klientide seas väga armastatud. See veepõhine libesti sobib ideaalselt kasutamiseks kõigi mänguasjadega. Selle sile ja siidine tekstuur loob naudingut pakkuvad kogemused ning aitab luua sujuva ja mugava intiimsuse. Erinevalt Natural Sassy’st ei ole see vedelik nii tihke ja sobib seetõttu rohkem vaginaalseks naudinguks.

Need kolm libestit on saanud positiivset tagasisidet klientidelt tänu oma kvaliteetsetele koostistele ja usaldusväärsusele. Neil on tõestatud võime suurendada naudingut, pakkuda libedust ning parandada üldist intiimset kogemust. Nende libestite populaarsus aastal 2023 on tõestus selle kohta, et need on saavutanud klientide usalduse ja vastavad nende kõrgetele ootustele.

Libestite valik on oluline osa seksist ja soolosessionidest. Orgie – Sexy vibe! Orgasmi tilgad – vedel vibraator, Sliquid Naturals Sassy libesti ja Sliquid Naturals H2O libesti pakuvad kvaliteeti, mugavust ja suurepärast libedust. Valides parima libesti vastavalt teie isiklikele vajadustele ja eelistustele, saate maksimaalselt nautida oma intiimset aega või pakkuda partnerile meeldivat üllatust.

Soodushinnaga tooted meie e-poes

 • Bestseller
  134,99  Lisa korvi
 • Bestseller
  29,66  Lisa korvi
 • Bestseller
  59,95  Lisa korvi
 • 28,95  Lisa korvi

Vali endale sobilik toode meie e-poest

0