Allahindlus!

Bathmate – HydroMax7 peenisepump briljantpunane

68,99 

-51%

Bathmate Hydromax7 on ülim hüdrotehnoloogia peenise arendamiseks ja terviseks.

Tarne 1-3 päeva

Bathmate - HydroMax7 peenisepump briljantpunane 139,99  68,99 

Tasuta tarne ostudele alates 50€.

  • Kiire ja lihtne ostu vormistus
  • Pakendame diskreetselt
  • Võimalik maksta osade kaupa
Kiire tarne

95% tellimustest jõuab kliendini 1-3 päevaga.​

Bathmate Hydromax7 on ülim hüdrotehnoloogia peenise arendamiseks ja terviseks.

Hydromax genereerib tänu oma ainulaadsele äsja disainitud lõõtspumpade süsteemile 35% rohkem imemisjõudu kui Bathmate, pakkudes teile paremat ja kiiremat kasu.

Bellows süsteem sisaldab nüüd uut pehmet tihendit, täistoega mugavusrõngast, mis annab teile vähendatud rõhu ja suurema mugavuse peenise aluse ja munandipiirkonna ümber. Lisaboonusena on see puhastamise hõlbustamiseks ka eemaldatav.

Uus Swivel Bellows funktsioon võimaldab täielikku 360-kraadist positiivset pöörlemist, et anda teile täielik visuaalne kambri vaatamine, pluss kaldenurga muutmise võimalus optimaalse efektiivsuse saavutamiseks, kui seda kasutatakse vannis või duši all – või kui kasutate hämmastavat uut Hydromax naudingurõngasüsteemi.

Uus Super Flow riivklapisüsteem võimaldab duši all ühe käega täitmist, muutes hüdropumba kasutamise ja positsioneerimise teie jaoks palju lihtsamaks.

Uus meetriline ja keiserlik juhtimisskaala annab teile parema visuaalse vaatamisala, lisaks ülemise ja alumise tekstureerimise vaakumtorul, et tagada parem haardumine ja juhtimine.

Sisemiste lõõtsade suurust on suurendatud ja konvolutsioonide arvu vähendatud, et saaksite veelgi muljetavaldavamat ümbermõõdu laienemist.

Teie kvaliteedi tagamine:
Hydromax on toodetud Bathmatesi enda tehases Ühendkuningriigis ning kõik osad on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest ning vormitud vastavalt nõudlikele spetsifikatsioonidele ja tolerantsidele. Hydromaxi pumbad ja nende komponendid läbivad Bathmatesi enda katselaboris range testimise ja neid testitakse regulaarselt 100 000 kasutustsüklini, mis võrdub 3-aastase tavakasutusega.

Hydromaxi ja selle uusi disainiomadusi kaitsevad ülemaailmsed patendid, disainilahenduste registreerimised ja kaubamärgid.

Hydromax on tõesti ülim hüdropumba süsteem!

Kaal: 297g
Maksimaalne peenise ümbermõõt koos mugavusrõngaga: 17,7 cm
Maksimaalne peenise laius koos mugavusrõngaga: 5,3 cm
Maksimaalne peenise pikkus: 25,4 cm
Max. vaakumvesi: -0.55 baari

Lisainfo

Kaal 0,436 kg
Mõõtmed 0,3 × 0,09 × 0,09 cm
Brand