XLsucker – Digitaalne peenisepump

98,99 

Nüüd on lihtsam kui kunagi varem oma riista suuremaks ja paremaks pumbata!

Tarne 1-3 päeva

XLsucker - Digitaalne peenisepump 98,99 

Tasuta tarne ostudele alates 50€.

  • Kiire ja lihtne ostu vormistus
  • Pakendame diskreetselt
  • Võimalik maksta osade kaupa
Kiire tarne

95% tellimustest jõuab kliendini 1-3 päevaga.​

Nüüd on lihtsam kui kunagi varem oma riista suuremaks ja paremaks pumbata! Peenisepumbad on turul kõige arenenumad mittekirurgilised erektsiooni parandajad. XLsucker on plastsilinder, mis sobib üle peenise ja aitab teil imemise teel saavutada erektsiooni – või suurema erektsiooni. Kui silindris olev õhk on välja imetud, tõmbab vaakum teie peenise silindrisse ja peenisesse tormab rohkem verd. Pärast silindri eemaldamist on tulemuseks ajutiselt suurem munn ja muljetavaldavam erektsioon!

Ehitatud peenisele pikkuse ja ümbermõõdu lisamiseks või erektsiooni saavutamiseks ja säilitamiseks. XLsucker tekitab kambris vaakumi, mis seejärel tõmbab peenisesse verd, muutes selle suuremaks. Pumba kasutajad teatavad tavaliselt oma pikkuse või ümbermõõdu suurenemisest pärast regulaarset peenisepumba kasutamist.

Parima tulemuse saavutamiseks peaksite alustama aeglaselt. Kandke pumba alusele veidi libestit, et luua imemine ja hea tihend. Libistage oma peenis (kuid mitte munandid) silindrisse, pigistage pumpa aeglaselt ja jälgige, kuidas peenis kasvab.

Makske selle hõlpsasti kasutatava üheastmelise täiustamissüsteemiga vähem kui teised pumbad! Kvaliteet ja madal hind suurepärases pumbas! Leiate, et pumpamine suurendab ka intensiivseid aistinguid masturbeerimiseks või partneriga seksimiseks.

Ärge kunagi pumbake nii kaugele, et see muutub valusaks! Pumpamine on mõeldud lõbusaks kogemuseks!

– Kõrgtehnoloogiline sinise musta valguse disainiga digitaalne PSI-lugeja ühendab vaakumsurvega käsipumba.
– Õhu vabastamise vajutusnupp.
– Käepärane automaatne elektrooniline päästik.
– 2 N Patareid on vajalikud (komplektis).
– Valmistatud TPE ja ABS plastmaterjalist.

Lisainfo

Kaal 0,582 kg
Mõõtmed 0,18 × 0,095 × 0,369 cm
Brand