XLsucker – peenisepump sinine

31,99 

Nüüd on lihtsam kui kunagi varem oma riista suuremaks ja paremaks pumbata!

Tarne 1-3 päeva

XLsucker - peenisepump sinine 31,99 

Tasuta tarne ostudele alates 50€.

  • Kiire ja lihtne ostu vormistus
  • Pakendame diskreetselt
  • Võimalik maksta osade kaupa
Kiire tarne

95% tellimustest jõuab kliendini 1-3 päevaga.​

Nüüd on lihtsam kui kunagi varem oma riista suuremaks ja paremaks pumbata! Peenisepumbad on turul kõige arenenumad mittekirurgilised erektsiooni parandajad. XLsucker on plastsilinder, mis sobib üle peenise ja aitab teil imemise teel saavutada erektsiooni – või suurema erektsiooni. Kui silindris olev õhk on välja imetud, tõmbab vaakum teie peenise silindrisse ja peenisesse tormab rohkem verd. Pärast silindri eemaldamist on tulemuseks ajutiselt suurem munn ja muljetavaldavam erektsioon!

Ehitatud peenisele pikkuse ja ümbermõõdu lisamiseks või erektsiooni saavutamiseks ja säilitamiseks. XLsucker on saadaval kolmes värvitoonis ja kaasas pirnipump. XLsucker tekitab kambris vaakumi, mis seejärel tõmbab peenisesse verd, muutes selle suuremaks. Pumba kasutajad teatavad tavaliselt oma pikkuse või ümbermõõdu suurenemisest pärast regulaarset peenisepumba kasutamist.

Parima tulemuse saavutamiseks peaksite alustama aeglaselt. Kandke pumba alusele veidi libestit, et luua imemine ja hea tihend. Libistage oma peenis (kuid mitte munandid) 5 cm laiusesse, 19,5 cm sügavusse silindrisse, pigistage pumba pirni aeglaselt ja jälgige, kuidas teie peenis kasvab. Algajatele vabastage umbes 10 minuti pärast, kasutades kiirvabastusventiili, mis võimaldab teil intensiivsust kontrollida!

Makske selle hõlpsasti kasutatava üheastmelise täiustamissüsteemiga vähem kui teised pumbad! Kvaliteet ja madal hind suurepärases pumbas! Leiate, et pumpamine suurendab ka intensiivseid aistinguid masturbeerimiseks või partneriga seksimiseks.

Ärge kunagi pumbake nii kaugele, et see muutub valusaks! Pumpamine on mõeldud lõbusaks kogemuseks!

Lisainfo

Kaal 0,332 kg
Mõõtmed 0,38 × 0,165 × 0,07 cm
Brand