info@hotvibes.ee | +372 58190585

Erootikapood Hotvibes

Vibraatorid Naistele: Aitame sul leida endale Parima vibraatori

See artikkel on suurepärane abimees, et leida igale maitsele sobivaimat vibraatorit. Siin tutvustame mitmesuguseid vibraatoreid, mis vastavad erinevatele naiste eelistustele ja soovidele.

Vibraatorid on naiste jaoks erakordselt nauditavad ja rahuldust pakkuvad sekslelud. Olenemata sellest, milline on sinu intiimelu hetke staatus või sinu üldine sekslelude kasutamise kogemuse tase, leiad siit kindlasti midagi, mis toob sulle rõõmu ja naudingut.

Artiklis käsitleme erinevaid vibraatorite tüüpe ja stiile, mis aitavad täita erinevaid soove ja vajadusi. Olgu sulle huvi pakkuvad traditsioonilised vibraatorid, puldiga juhitavad mudelid või äpiga ühendatud kaasaegsed vibraatorid, siit leiad informatsiooni, mis aitab sul teha teadliku valiku.

Hotvibes Sekspood on pühendunud mitmekülgsete ja kvaliteetsete sekslelude müügile, et iga naine saaks leida just endale sobiva sekslelu.

Blogipostitus uurib põhjalikult erinevaid vibraatoreid ning annab soovitusi, milline neist võiks olla just sulle parim valik, et tuua rohkem rõõmu ja naudingut sinu intiimellu.

Artikli lugemine võtab aega umbes 8 minutit, kuid see aeg on kindlasti hästi investeeritud, et leida enda jaoks ideaalne vibraator ning avastada uusi naudinguid ja intiimseid kogemusi.

Vibraator naistele

Vibraatori valimine: Millega arvestada? 

Enne vibraatori ostmist on oluline mõista millist tüüpi stimulatsioon sind kõige rohkem erutab ja naudingut pakub, ütleb sertifitseeritud seksoloog Alexandra Fine. “Mõtle sellele, millist kogemust soovid selle abil saavutada,” selgitab ta.

Kui sulle meeldib eelkõige kliitoristimulatsioon, vali vibraator, mis jäljendab suuseksi tunnet. Kui eelistad pigem penetratsiooni, siis soovitame suuremat vibraatorit, millel on sissepoole suunatud stimulatsioonifunktsioonid. Ning ära muretse, on ka neid, mis teevad mõlemat korraga – pole vaja leppida vähemaga.

Siin on mõned asjad, mida peaksid oma ostu sooritamisel silmas pidama:

Aku tööaeg 

Vibraatori aku tööaeg sõltub sellest, kuidas seade töötab. “Vibraatori aku kesktvust mõõdetakse tavaliselt tundides, mitte päevades või nädalates. Tavalised patareitoitega vibraatorid kestavad umbes kaks tundi,” selgitab sünnitusabi ja günekoloogia arst Monica Grover. “Taaslaetavate seadmete tööaeg jääb tavaliselt 60–90 minuti piiresse.”

Osta vibraator, mille aku vastab sinu vajadustele. Pole midagi hullemat kui vibraatori aku tühjenemine just enne kliimaksi saavutamist.

Ohutud materjalid

Kasutades vibraatorit, on oluline veenduda, et see on valmistatud kehasõbralikest materjalidest ja ei sisalda aineid, mille suhtes võid olla allergiline – näiteks lateksit.

Kui tootja ei anna täielikku ülevaadet, milliseid materjale nende mänguasjades kasutatakse, osta pigem mõni teine toode. Vali alati tooteid, mis on tehtud tuntud materialidest nagu silikoon, plastik, metall, elastomeer (maakeeli kumm, nt. autorehvid ja kummikud on tehtud elastomeerist) või želeest (Vaata nt. Seda Addiction Crystal Dildo‘t)

Sellised tooted on tavaliselt märgistatud kui “mittetoksilised”. Lisaks peaksid eelistama vibraatoreid, mis on poorideta, kuna pooridega vibraatorid on raskemini puhastatavad ja võivad koguda baktereid.

Hind

Vibraatori hind sõltub selle tüübist, brändist ja kasutatud materjalidest, kuid hea on see, et võid endale leida sobiva vibraatori igast hinnaklassis. “Näiteks lihtsate seadistustega vibraatorid võivad maksta umbes 10 dollarit, samas kui mõne kõrgtehnoloogilise vibraatori hinnad võivad ulatuda kuni 1000 dollarini,” lisab dr. Grover.

Suurus

Vibraatorid on saadaval erinevates suurustes ja nad on erinevate kujudega –  sul tuleb leida enda vajadustele kõige paremini vastav variant. “Suurus on täielikult kasutaja eelistus ja tavaliselt leiad enda jaoks sobiva lähtuvalt personaalsetest eelistustest ja praktilisusest,” ütleb dr Grover. Peale suuruse võib sul olla ka eelistusi disaini, kuju ja diskreetsuse osas, lisab ta.

Vibraatori valimine

Vibraatori valimisel mõtle hoolega läbi oma eelistused ja vajadused, et leida see õige, mis muudab sinu voodielu veelgi nauditavamaks ja põnevamaks.

Hotvibes Erootikapood pakub laia valikut uusi ja nutikaid vibraatoreid, mis on loodud just selleks, et tuua sulle naudingut ja avastamisrõõmu uute põnevate lelude maailmas. Meie eesmärk on teha sinu voodielu paremaks ning tuua põnevad seksilelud ja informatsioon nende kohta kõikide huvilisteni. Vali koos meiega endale sobiv vibraator ja asu avastama!

Vibraatori Valimine: Millist tüüpi vibraatoreid on olemas?

Vibraatorite maailm on tõesti mitmekülgne ning erinevaid tüüpe ja mudeleid on saadaval palju. Siin on mõned populaarsed vibraatorite tüübid, mille hulgast saate valida vastavalt oma eelistustele ja vajadustele:

Klassikaline vibraator

Klassikalised vibraatorid on traditsioonilised ja sobivad nii sisemiseks kui ka väliseks stimulatsiooniks. Neil on tavaline piklik kuju ja neil on reeglina sisseehitatud valik erinevaid vibratsioonimustreid ning -tugevusi. Need on ideaalsed valikud neile, kes soovivad mitmekülgset stimulatsiooni ühest seadmest.

G-punkti vibraatorid

G-punkti vibraatorid on spetsiaalselt kujundatud stimuleerima naiste G-punkti, mis asub tupe eesmises või ülemises seinal umbes mõne sentimeetri sügavusel. Neil vibraatoritel on kumer ots, mis aitab täpselt tabada G-punkti ja pakkuda intensiivset sisemist stimulatsiooni.

Wand vibraatorid

Wand vibraatorid on võimsad ja mitmekülgsed vibraatorid, mis pakuvad intensiivset naudingut klitoraalse kehavälise stimulatsiooni jaoks. Nende tavaliselt suurem ja massiivsem disain tagab tugevamaid vibratsioone ja võimaldab laiemat ala stimuleerida. Wand vibraatorid on lemmikud neile kes soovivad võimsat kehavälist stimulatsiooni. Mitmed wand vibraatorid on juhtmega erinevalt üldisest akupõhisest standardist, just selleks, et pakkuda rohkem võimsust.

Kliitorivibraatorid

Kliitorivibraatorid on suunatud spetsiaalselt kliitori stimuleerimiseks, pakkudes intensiivset kehavälist stimulatsiooni. Need võivad olla eriti tõhusad kliitori naudingupunktide tabamisel ja võivad aidata saavutada võimsaid orgasme. Nad on üsna erinevad teistest vibraatoritest. Siia alla grupeeritakse ka suuseksi stimuleerivad vibraatorid.

Anaalvibraatorid

Anaalvibraatoreid kasutatakse anaalse naudingu saamiseks. Need on tavaliselt kitsamad ja nende kuju on disainitud tagamaks turvalist ja mugavat sisestamist – näiteks on neil tihti all osas iminapp kinnitamiseks või laiem osa, et peatada vibraatori täies pikkuses sisenemist. Oluline on valida spetsiaalselt anaalseks kasutamiseks mõeldud vibraatorid, mis on varustatud sobivate funktsioonide ja ohutusomadustega.

Munavibraatorid

Munavibraatorid on väikesed, diskreetsed ja mitmekülgsed vibraatorid, mis sobivad suurepäraselt klitoraalseks või G-punkti stimuleerimiseks. Need on kujundatud ümara kujuga ning uuemad versioonid on reeglina puldi või nutitelefoniga juhitavad, mis lisavad lõbu nii endale kui ka partnersuhtesse. Mugavad ja nutikad funktsioonid muudavad naudingu veelgi interaktiivsemaks ning kaugjuhitavus sisestaval vibraatoril tähendab, et võite lõbutsega ka väljaspool koduseinu.

Puldivibraatorid

Puldivibraatoreid saab juhtida puldi abil, võimaldades teie enda või partneri naudingut kontrollida “hand-free”‘lt. Need võivad olla lõbusaks lisandiks mängulisele partnerlusele ja võimaldavad kaugjuhtimise kaudu erinevaid vibratsioonirežiime reguleerida. Paariseksi ajal võib partner näiteks vibraatorit katsumata selle intensiivsust tugevdada kui näeb, et oled selleks valmis. Soolosessioonil on see eriti mõnus kui kasutad seesmist vibraatorit.

Nutikad vibraatorid

Nutikad vibraatorid on ühendatud nutiseadmetega, nagu nutitelefonid või tahvelarvutid, kasutades spetsiaalset rakendust. Need vibraatorid võimaldavad kasutajal juhtida vibratsioonimustreid, luua ja salvestada kohandatud stimulatsiooniprogramme ning isegi seadistada vibratsioon vastuseks helile, muusikale või häälkäsklustele. See tehnoloogia võimaldab teil luua täiesti isikupärastatud ja interaktiivset naudingu kogemust.

Vibraatorite valikul on oluline arvestada oma individuaalsete eelistuste ja vajadustega. Mõned inimesed eelistavad tugevat klitoraalse stimulatsiooni, samal ajal kui teised eelistavad sisemist G-punkti stimulatsiooni. Samuti on oluline kaaluda vibratsiooni intensiivsust, mustrite mitmekesisust ja vibraatori suurust ning kuju.

Olge avatud uutele kogemustele ja ärge kartke proovida erinevaid tüüpe, et leida just see õige vibraator, mis teie voodielu põnevaks muudab ja naudingu uuele tasemele viib.

Vibraatorid

Vibraatori valimine: Mida küsida endalt enne valiku tegemist?

Enne vibraatori ostmist võiksite endale esitada järgmised küsimused:

  1. Mõelge oma eelistatud stimulatsioonile: Kas eelistate klitoraalseid naudinguid või G-punkti stimuleerimist? Või võib-olla mõlemat korraga? See aitab kitsendada valikuvõimalusi sobiva vibraatori leidmiseks.
  2. Kaaluge suurust ja võimsust: Kas eelistate väiksemat ja diskreetsemat või suuremat ja võimsamat vibraatorit? Valige suurus ja võimsus vastavalt oma eelistustele ja mugavusele.
  3. Vibratsioonirežiimide ja intensiivsuse hulk: Mõelge sellele, kui mitmeid vibratsioonirežiime ja intensiivsust soovite oma vibraatoril olevat. Mõned eelistavad lihtsaid ja püsivaid vibratsioone, teised aga mitmekülgseid ja muutuvaid mustreid.
  4. Juhtimisvõimalused: Kas soovite, et vibraator oleks juhitav puldiga või nutiseadme abil? See võib pakkuda lisanaudingut nii teile kui ka teie partnerile, eriti mängulistes olukordades.
  5. Materjali ohutus: Veenduge, et valitud vibraator oleks valmistatud ohututest materjalidest, et vältida allergilisi reaktsioone või ebameeldivaid kogemusi.
  6. Veekindlus: Kui soovite kasutada vibraatorit ka vannis või duši all, valige veekindel mudel, et naudingut nautida ka vees.

Pärast nende küsimuste mõtlemist ja juhendite arvesse võtmist saate teha teadliku ja sobiva valiku, mis aitab teil saavutada parimad naudingud ja rahuldavad kogemused. Ärge kartke ka lugeda tootekirjeldusi, arvustusi ja võrrelda erinevaid mudeleid, et leida endale just see õige vibraator, mis muudab teie voodielu eriti põnevaks ja nauditavaks.

Parim Vibraator Naistele Aastal 2023?

Koostasime Sinu jaoks nimekirja top 5 populaarseimatest vibraatoritest aastal 2023, et teha sulle valiku langetamist kergemaks. Nimekirja koostamisel oleme arvesse võtnud omaenda kogemust (meie Erootikapood on praeguseks töös olnud üle 4 aasta), populaarsemaid review lehti ja klientide tagasisidet.

1. Lovense Lush 3 Munavibraator [Parim vibraator aastal 2023]

Lovense Lush 3 on võitnud meie edetabelis esikoha. See nutikas munavibraator on saanud ülemaailmselt kõige rohkem tunnustust ja on ka meie klientide poolt kõrgelt hinnatud. Selle sekslelu intensiivsus kliitorile ja G-punktile on toonud paljudele kasutajatele unustamatuid kogemusi. Lisaks sellele on Lush 3 võimsam kui enamik munavibraatoreid ning selle võimas aku tagab kuni 5 tundi pidevat kasutamist. Lovense brändi püsivalt uuenduslikud ja kvaliteetsed tooted on saanud palju positiivset tagasisidet klientidelt üle maailma ning Lovense Lush 3 on nende lipulaev!

2. Lelo Enigma Cruise G-punkti ja kliitorivibraator

Lelo Enigma Cruise on võitnud disainiauhinna ja pälvinud klientide kiitust oma uskumatu naudingu pakkumise eest. Selle ergonoomiline ja luksuslik disain, koos randmeliigutuste juhtimisega, on teinud sellest vibraatorist ühe lemmiku G-punkti ja kliitori stimuleerimisel. Klientide tagasiside on rõhutanud Enigma Cruise’i unikaalset funktsionaalsust ja võimekust, mis on aidanud sellel brändil olla üks maailma populaarsemaid valikuid.

3. Happy Rabbit Jänkuvibraator

Happy Rabbit on teeninud klientide kiitust oma mitmekülgsuse ja ergonoomilise disaini tõttu. Nende jänkuvibraatorid on võimelised pakkuma intensiivset kliitoristimulatsiooni ja G-punkti rahuldust, mis on muutnud selle brändi üheks eelistatuimaks valikuks. Paljud kasutajad on jaganud oma rõõmu selle üle, kuidas Happy Rabbiti vibraatorid suudavad pakkuda mitmekülgseid naudinguid ning täita erinevate soovide ja vajadustega.

4. Doxy 3 – Magic Wand vibraator

Doxy 3 on võimas ja efektiivne juhtmega wand vibraator, mis on teeninud kõrget tunnustust oma sügava ja intensiivse naudingu pakkumise eest. Sellel on mitu kiirust ja režiimi, mis võimaldavad kasutajatel kohandada stimulatsiooni vastavalt oma isiklikele eelistustele. Doxy brändi vibraatorid on teeninud palju positiivset tagasisidet, kuna need on suutnud ületada klientide ootusi võimsuse, kvaliteedi ja rahuldust pakkuvate kogemuste osas.

5. Svakom Pheonix Neo 2 Nutikas munavibraator

Svakom Pheonix Neo 2 on klientide seas väga populaarne tänu oma kaugjuhitavale funktsioonile ja suurepärasele stimulatsioonile nii kliitorile kui ka G-punktile. Svakomi brändi mänguasjad on tuntud oma elegantse disaini ja kvaliteetsete materjalide poolest. Klientide tagasiside on rõhutanud Svakomi vibraatorite disaini ja jõudluse kvaliteeti, mis on aidanud neil säilitada oma positsiooni ühe maailma parima brändina.

Ülaltoodud vibraatorid: Lovense Lush 3 Munavibraator, Lelo Enigma Cruise, Happy Rabbit – Jänkuvibraator, Doxy 3 – Magic Wand ja Svakom Pheonix Neo 2 – pakuvad kõik midagi erilist, mida klientide tagasiside on kõrgelt hinnanud. Nende brändide tooted on teeninud kõrgeid hinnanguid klientidelt üle maailma tänu oma kvaliteedile, innovatsioonile ja kasutajasõbralikkusele. Vali endale vibraator, mis kõige paremini sobib sinu isiklikele eelistustele ja avasta lõputud naudingud, mida need tipptasemel tooted sulle pakuvad.

Kaugjuhitav vibraator naistele

Kui kaalud modernse kaugjuhitava vibraatori ostmist, siis on mõned olulised aspektid, mida tasub arvesse võtta:

Juhtimisviis

Vaata, milliseid juhtimisviise vibraator pakub. Mõnedel on kaasas füüsiline pult, teistel aga saab vibraatorit juhtida läbi nutiseadme rakenduse. Vali see, mis sulle kõige mugavam tundub ja mis sobib kõige paremini sinu kasutuseesmärkidega.

Nutirakendus

Kui vibraatorit juhitakse rakenduse abil, siis veendu, et see oleks ühilduv sinu seadmega ja et rakendus oleks lihtne ja intuitiivne kasutada. Samuti võiks vaadata, kas rakendus pakub lisavõimalusi, nagu kohandatud vibratsioonimustrid ja partneriga ühendamine.

Kaugjuhtimise ulatus

Uuri, kui suur on vibraatori kaugjuhtimise ulatus. Mõnedel mudelitel on piiratud kaugus, teised aga võimaldavad juhtida vibraatorit ka suuremast kaugusest. See on oluline, eriti kui soovid kaasata partneri mängu.

Kui pead silmas neid olulisi aspekte, saad teha teadliku valiku. Ära muretse liiga palju valikut tehes – see ei jää ju su viimaseks ostetud vibraatoriks 😉

Parim Kaugjuhitav Vibraator Naistele aastal 2023?

Kui oled otsustanud, et soovid rohkem kontrolli oma naudingu üle või pead silmas just partneriga intiimelu vürtsitamist, siis on võimalik, et su silm jäi pidama kaugjuhitavatele või puldiga vibraatoritele. Panime kokku nimekirja parimatest kaugjuhitavatest vibraatoritest aastal 2023, kasutades populaarseimaid review lehti, klientide tagasisidet ja enimmüüdud tooteid Hotvibes Erootikapoes:

1. Lovense Lush 3 Munavibraator

Lovense Lush 3 Munavibraator on paljude arvates 2023 aasta Parim Vibraator.  Muna vibraatorina pakub ta korraga nii kliitori kui G-punkti naudingut. Lovense rakendusega on võimalik kaugusest kontrollida selle intensiivsust, liikumist ja tempot. Lush 3 on 4x võimsam kui enamus püksikuvibraatoreid ning samas on tal võimas aku mis peab vastu kuni 5-le tunnile aktiivsele kasutamisele.

 

2. Svakom Elva kaugjuhitav kuulvibraator

Svakom Elva on populaarne kuulvibraator mis annab kasutajale palju võimalusi. Tal on lausa 26 erinevat sagedusrežiimi:
5 erinevat režiimi ja igas režiimis 5 eri-intensiivsust, nii et kokku on kasutajal 5 x 5 = 25 + 1 (intelligentne režiim) = 26 valikut oma naudingut kontrollida.

 

3. Magic Motion – Candy kaugjuhitav püksikutevibraator

 Magic Motion Candy on kaugjuhitav püksikutevibraator mis on ehitatud ümber võimsa bulleti.

 

4. Lovense Nora – kaugjuhitav küülikuvibraator

Nora on loodud spetsiaalselt G-punkti & kliitori samaaegseks stimuleerimiseks. Lovense Nora teeb eriliseks ka see, et on üks väheseid ja ühtlasi ka turu parim kaugjuhtimist toetav küülikuvibraator – mis teeb nii soolo- kui paarisessioonid väga nauditavaks.

 

5. Lovense Ferri – kaugjuhitav püksikutevibraator

Lovense Ferri on maailmas enimmüüdud püksikutevibraator. Ideaalne sekslelu paaridele kes soovivad vürtsitada intiimelu ka väljaspool magamistuba. Muidugi ei pea seda kasutama koos partneriga. Võite vibraatorit kanda ka näiteks klubis ja veeta unustamatu õhtu tagades samas täieliku diskreetsuse! 

Vibraator on suurepärane vahend eneseavastamiseks ja seksuaalse naudingu suurendamiseks, kas üksi või partneriga. Neid on saadaval paljudes erinevates kujundites ja suurustes, et rahuldada igasuguseid eelistusi ja vajadusi. Oluline on valida kvaliteetne toode, mis on valmistatud ohututest materjalidest, ja järgida hooldus- ja kasutusjuhiseid, et tagada seadme pikaealisus ja oma rahulolu. Hotvibes pühendub kvaliteetsete, mitmekülgsete ja nauditavate vibraatorite pakkumisele, mis on mõeldud inimestele kõigis elu etappides. Meie eesmärk on pakkuda turvalist ja rahuldustpakkuvat ostukogemust, toetades samal ajal teie isiklikku avastusretke ja naudingu reisi. Hotvibes on siin teie jaoks, olenemata sellest, kas olete vibraatorite maailmas uus või olete kogenud kasutaja, kes otsib uut seiklust. Kasutage oma vibraatorit vastutustundlikult ja nautige iga hetke!

Vibraatori kasulikkus naise tervisele

Haara kontroll enda kätte! Kas teadsid, et 1 orgasm naisel põletab keskmiselt 70-100 kalorit?

Vibraatori kasutamine on tervisele kasulik mitmel viisil. Esiteks aitab see suurendada seksuaalset naudingut ja intiimsust, mis parandab meeleolu ja vähendab stressi. Lisaks aitab regulaarne orgasmi saavutamine tugevdada vaagnapõhjalihaseid ja parandada vereringet, mis võib omakorda aidata ennetada madalat libiidot ja südame probleeme.

Lisaks sellele põletad kaloreid! 100 kalorit põletab naine muidu 1.5km jooksuga. Orgasmi saamine on oluliselt nauditavam protsess 😉

Hotvibes on siin teie jaoks, olenemata sellest, kas olete vibraatorite maailmas uus või olete kogenud kasutaja kes otsib uut seiklust. Kui tunned, et ei ole veel valiku tegemises kindel, siis võid vaadata lisaks meie üldisemat vibraatorite artiklit või parem veel, vaata mida teised ostavad Hotvibes Sekspoe Bestsellerite kategooriast.

Meelespea! Enne Kaugjuhitava Vibraatori ostmist vaata uuesti üle need punktid:

Kvaliteet ja materjal: Vali kaugjuhitav vibraator, mis on valmistatud kvaliteetsest materjalist, näiteks meditsiinilisest silikoonist. Vali kvaliteetne materjal mis tagab ohutuse, kestvuse ja mugavuse.

Funktsioonid ja režiimid: Tutvu erinevate vibraatori funktsioonide ja režiimidega. Otsi mitmekülgsust, nagu erinevad vibratsioonitasemed, pulsatsioonid ja programmeeritavad rütmid, et leida just sulle sobivaim valik.

Kaugjuhtimise ulatus: Uuri, milline on kaugjuhtimise ulatus. Kas soovid vibraatorit kasutada lähedal olles või kaugemalt? Vali selline mudel, mis pakub sobivat ulatust vastavalt sinu vajadustele.

Laadimisaeg ja kasutusaeg: Kontrolli, kui kiiresti vibraator laaditakse täis ja kui kaua ühe laadimiskorraga kestab. Pikem kasutusaeg ja lühem laadimisaeg tagavad mugavama ja pidevama kasutuskogemuse.

Kasutusmugavus ja ergonoomika: Otsi vibraatorit, mis on lihtne kasutada ja mugav hoida. Ergonoomiline disain tagab parema haarde ning lihtsamad juhtnupud või rakendused teevad kasutamise

Arvustused: Teiste kasutajate arvustused võivad olla kasulikud, et mõista, kuidas toode tegelikult toimib. Uurige, mida teised on öelnud toote kvaliteedi, funktsioonide ja kasutusmugavuse kohta.

Korduma kippuvad küsimused seoses vibraatoritega

Siin on sulle vastused enamlevinud küsimustele seoses vibraatori ostuga. Kui sa ei lea enda küsimusele kohe vastust, siis võta meiega ühendust ja koos leiame kindlasti vastuse.

Kaugjuhitavad vibraatorid võivad pakkuda erinevaid vibratsioonitasemeid, pulssrežiime, programmeeritavaid rütme ja muid erifunktsioone, mis võimaldavad kohandada stimulatsiooni vastavalt eelistustele.

Kaugjuhitav vibraator saab signaale kaugjuhtimispuldilt või mobiilirakenduselt, mis aktiveerivad vibratsioonimootori, pakkudes naudingut ja stimulatsiooni.

Enamik kaugjuhitavaid vibraatoreid on veekindlad või vähemalt pritsmekindlad, mistõttu neid saab puhastada sooja veega ja leebelt seebiga. Samuti võib kasutada spetsiaalseid seksimänguasjade puhastusvahendeid.

Kaugjuhitavate vibraatorite kauguse ulatus võib varieeruda, olenevalt konkreetsest mudelist. Mõnedel vibraatoritel on lühem ulatus, mis võimaldab kontrolli lähemalt, samas kui teised võimaldavad kontrolli ükskõik kust maailma otsast.

Seadmel on reeglina vajalik bluetooth ühendus kasutaja nutitelefoniga. Sealt edasi saab juba osadel vibraatoritel äppi kaudu lasta partneril võtta kontroll kasvõi teisest maailma otsast. 

Puldiga vibraatorid on tihti kas juhtmega või lühema toimivusalaga. Pult toimib reeglina kas otsese ühenduse kaudu (juhtmega) või patarei toimel.

Enamik kaugjuhitavaid vibraatoreid saab laadida USB-kaabli abil. Ühenda kaabel vibraatori laadimisporti ja ühenda seejärel arvuti, laadija või USB-portiga toiteallikaga.

Laadimisaeg võib erineda sõltuvalt mudelist ja tootjast. Enamik vibraatoreid laaditakse täis umbes 1-2 tunniga.

Kasutusaeg ühe laadimiskorraga varieerub sõltuvalt vibraatori võimsusest ja kasutusrežiimist. Tavaliselt võib see ulatuda mitmest tunnist kuni mitme päevani.

Paljud kaugjuhitavad vibraatorid on loodud vaikseks ja diskreetseks kasutamiseks. Siiski võib vibratsiooni intensiivsus ja valitud režiim mõjutada selle helitaset.

Juhendi järgi saab seadistada kaugjuhtimispuldi või mobiilirakenduse ühendamiseks vibraatoriga. Tavaliselt hõlmab see nupu vajutamist või lühikest ühendamisperioodi.

Avalikus kohas kasutamisel tuleks olla diskreetne ja arvestada teiste inimeste privaatsusega. Kasuta madalamat vibratsioonitaset või vali vaiksemad režiimid, et hoida kogemus privaatsemana.

Enne ja pärast kasutamist tuleks vibraatorit pesta sooja veega ja seebiga või spetsiaalse seksimänguasjade puhastusvahendiga. Järgi tootja juhiseid puhastamiseks ja hooldamiseks.

Paljud kaugjuhitavad vibraatorid on disainitud madala müratasemega, tagades diskreetsuse kasutamise ajal. Enamik tootjaid mainib toote kirjelduses ka selle helitaset.

Kaugjuhitavad vibraatorid võivad olla ühilduvad erinevate juhtmevabade tehnoloogiate, näiteks Bluetoothi või Wi-Fi-ga, ning neid saab juhtida spetsiaalsete puldide või mobiilirakenduste abil. Lovense seeria seadmed on tihti koos kasutatavad – vaata näiteks: Lovense Nora, Lovense Max 2, Lovense Lush 3

Vaata ka teisi tooteid meie E-poes:
0