Allahindlus!

Lelo – Luna helmed

58,65 

-15%

Luna helmed on mõeldud naistele, kes hindavad oma sensuaalsust – kombineeritud naudingu- ja treeningsüsteem, mis võimaldab naistel ja nende partneritel oma aistinguid aastateks parandada.

Tarne 1-3 päeva

Lelo - Luna helmed 69,00  58,65 

Tasuta tarne ostudele alates 50€.

  • Kiire ja lihtne ostu vormistus
  • Pakendame diskreetselt
  • Võimalik maksta osade kaupa
Kiire tarne

95% tellimustest jõuab kliendini 1-3 päevaga.​

Luna helmed on mõeldud naistele, kes hindavad oma sensuaalsust – kombineeritud naudingu- ja treeningsüsteem, mis võimaldab naistel ja nende partneritel oma aistinguid aastateks parandada. Luna helmed, mis on välja töötatud stiilse ja diskreetse alternatiivina traditsioonilistele “geiša pallidele”, töötavad tupeseina ja PC-lihaste tugevdamiseks tõhusama Kegeli treeningu kaudu. See muudab teid puudutustele vastuvõtlikumaks, parandades lihaste kontrolli ja võimaldades tulevikus kõige intensiivsemaid ja stimuleerivamaid orgasme. Delikaatselt sisse asetatuna pakuvad nad peenet, liikumisest tingitud vibe’i mugavamaks treeninguks, paljastades naudingud, mida keha eest hoolitsemine toob.

Materjalid: ABS / korpuse ohutu silikoon
Viimistlus: läikiv
Vöö mõõdud: 89 x 35 x 16 mm
Helme suurus: 36 mm
Kaal: 2 x 28 grammi (kroonleht roosa) 2 x 37 grammi (pulbersinine)

Nagu kõigi Lelo naudinguobjektide puhul, on ka Luna helmed loodud pakkuma täielikku meelerahu igas olukorras. Valmistatud FDA poolt heaks kiidetud ja ftalaadivabast ABS/ silikoonist, kahest 28-grammisest ja kahest 37-grammisest helmest koosnev komplekt on mõeldud aja jooksul suurenenud resistentsuse arendamiseks. Iga Luna helmeste süsteem on saadaval elegantses kinkekarbis ja luksuslikus satiinkotis, lisaks kasutusjuhendile, tagasitõmmatavale jalutusrihmale ja täielikule 1-aastasele Lelo garantiile.

Lisainfo

Kaal 0,305 kg
Mõõtmed 0,185 × 0,14 × 0,05 cm
Brand