Lovense Lush – Kaugjuhitav Äppiga Munavibraator

119,00 

Lovense Lush on elegantselt disainitud kaugjuhitav munavibraator mis otse kui kallistaks Teie keha ja pakub korraga nii kliitori kui G-punkti naudingut. Lovense rakendusega on võimalik kaugusest kontrollida selle intensiivsust, liikumist ja tempot. 4x Võimsam kui enamus püksikuvibraatoreid!

Tarne 1-3 päeva

Lovense Lush - Kaugjuhitav Äppiga Munavibraator 119,00 

Tasuta tarne ostudele alates 50€.

  • Kiire ja lihtne ostu vormistus
  • Pakendame diskreetselt
  • Võimalik maksta osade kaupa
Kiire tarne

95% tellimustest jõuab kliendini 1-3 päevaga.​

Lovense Lush on elegantselt disainitud kaugjuhitav vibraator mis otse kui kallistaks Teie keha ja pakub korraga nii kliitori kui G-punkti naudingut. Lovense rakendusega on võimalik kaugusest kontrollida selle intensiivsust, liikumist ja tempot. 4x Võimsam kui enamus püksikuvibraatoreid!

Lush on valmistatud kõrgekvaliteedilisest, kehasõbralikust ja mittepoorsest silikoonist, mis tagab selle ohutuse ja mugavuse kasutamisel. Selle kuju sobib igale naisele. Sisseehitatud bluetooth-ühendus võimaldab kaugjuhtimist pikalt distantsilt. Lõbutsege nii magamistoas kui väljaspool magamistuba!

Oluliselt võimsam kui enamik munavibraatoreid, vibreerivaid aluspükse ja puldi vibraatoreid

Lush on valmistatud kõrgekvaliteedilisest, kehasõbralikust ja mittepoorsest silikoonist, mis tagab selle ohutuse ja mugavuse kasutamisel. Selle vibraatori saba otse kui kallistaks Teie keha ja pakub korraga nii kliitori kui G-punkti naudingut. Selle kuju sobib igale naisele. Sisseehitatud bluetooth-ühendus võimaldab kaugjuhtimist pikalt distantsilt. Lõbutsege nii magamistoas kui väljaspool magamistuba!

NB: Kui soovite kasutada koos partneriga, siis peate ainult Teie ühendama seadme bluetoothiga. Partnerile saate ligipääsu anda kui ta laeb alla Lovense Lush Appi.

Lovense Lush on varustatud võimsa mootoriga mis loob intensiivseid vibratsioone maksimaalseks naudinguks. Saadaval on erinevad vibratsioonimustrid ja tugevused, mida saad reguleerida nii rakenduse kui ka vibraatori enda juhtnuppude abil.

KOMPLEKT SISALDAB:

  • kaugjuhitav munavibraator Lovense Lush
  • USB-laadija
  • hoiustamiskott
  • kasutusjuhend (inglise keelne)

Vaata ka uuemat mudelit: Lovense Lush 3.

Lisainfo

Kaal 0,209 kg
Mõõtmed 0,15 × 0,12 × 0,045 cm
Brand