Allahindlus!

Lelo – Sila Cruise Sonic kliitori massöör roosa

160,65 

-15%

SILA™ Cruise pakub uut viisi eelmängu ja enesearmastuse kogemiseks nii, et jõuaksite suuseksi stimulatsiooni kaudu intensiivse orgasmini.

Tarne 1-3 päeva

Lelo Sila Cruise Õhustimulaator
Lelo - Sila Cruise Sonic kliitori massöör roosa 189,00  160,65 

Tasuta tarne ostudele alates 50€.

  • Kiire ja lihtne ostu vormistus
  • Pakendame diskreetselt
  • Võimalik maksta osade kaupa
Kiire tarne

95% tellimustest jõuab kliendini 1-3 päevaga.​

Lelo SILA Cruise Clitoral Stimulator pakub uut viisi eelmängu ja enesearmastuse kogemiseks nii, et jõuaksite suuseksi stimulatsiooni kaudu intensiivse orgasmini.

ta leiate SILA™ Cruise’ist, mis on ideaalne valik sensuaalse uurimise äärel olevatele seksimänguasjade algajatele. Saavutage oma unistuste haripunkt õrnade lainetega, mida tunnete pealaest jalatallani kajavana. SILA™ Cruise pakub uut viisi eelmängu ja enesearmastuse kogemiseks, kiusates teid, et jõuaksite haripunkti aeglaselt, kui kuulate oma keha intensiivsema orgasmi saamiseks.

SILA™ Cruise’i sisseehitatud püsikiiruse hoidja™ tehnoloogia muudab ainulaadsed pulsatsioonid kasutamise ajal konstantseks, nii et kui see on kõvasti vastu keha surutud, vallandub intensiivseks ja sügavaks vabastamiseks lisavõimsus. Ehitage oma seksuaalne kogemus üles selle pehmema, sügavama ja üldiselt suurema suuga, mis pakub teile täielikku rahulolu ülalt alla.

– 8 HELILISED MUSTRID
– AUTOMAATNE PÜSIKIIRUSE HOIDJA™
– TÄIELIKULT VEEKINDEL & LIHTNE PUHASTADA
– USB-LAETAV PIIRAMATUKS KASUTAMISEKS

Lisainfo

Kaal 0,264 kg
Mõõtmed 0,185 × 0,14 × 0,05 cm
Brand