Fun Factory – Big Boss vibraator Black Line

104,99 

BIG BOSS – MUST JOON – tõstke oma öö.

Tarne 1-3 päeva

Fun Factory - Big Boss vibraator Black Line 104,99 

Tasuta tarne ostudele alates 50€.

  • Kiire ja lihtne ostu vormistus
  • Pakendame diskreetselt
  • Võimalik maksta osade kaupa
Kiire tarne

95% tellimustest jõuab kliendini 1-3 päevaga.​

BIG BOSS – MUST JOON – tõstke oma öö.

See uhke vibe ristub realismist fantaasiasse. Oleme selle kliendi lemmiku ümber kujundanud puhtas mustas, et see vastaks teie sügavaimatele ja tumedamatele soovidele (ja kuna must käib kõigega kaasas).

– Intuitiivne juhtimine QuickSTOP funktsiooniga
– Ergonoomiline silmuskäepide
– Aku laetuse tuli – Lõbu ei saa kunagi otsa.
– Võtmelukk reisimiseks
– Disainitud ja käsitööna valminud Saksamaal
– Laetav – Armasta Maad.
– Valmistatud kehakindlast silikoonist – Armasta iseennast.
– Veekindel – Saa märjaks.
– Lihtne puhastada TOYCLEANER või vee ja maheda seebiga

Võtke vastutus stiilselt
Saage tuttavaks BIG BOSS – BLACK LINE, teie kõige pöörasemate unistuste munn. Selles mänguasjas pole midagi taltsutamatut: selle üheksatolline võll, peaaegu kaks tolli ümbermõõt ja möirgav (kuid vaikne!) mootor muudavad selle jõuks, millega tuleb arvestada. Puudutage oma metsikut külge ja uurige kümneid erinevaid positsioone BIG BOSS – BLACK LINE painutatava võlliga, mis kasutab teie liikumisega liikumiseks FlexiFUN tehnoloogiat. Sügav, läbitungiv vibratsioon eristab seda mänguasja mahedamast ja suminamast vibe’ist ning selle G-punktile suunatud pea paneb teid tõsiseks naudinguks.

Kui olete uueks aistinguks valmis – või kui olete juba voodi katki teinud -, viige see veekindel mänguasi duši alla, et saada lisasoojust. Selle ergonoomiline silmuskäepide ja lihtsad tõstetud juhtnupud muudavad selle kasutamise lihtsaks kõikjal ja igas asendis.

See uue põlvkonna FUN FACTORY vibraatorid oma sügavate, mürisevate mootorite ja painduvate võllidega on olnud põgenenud bestsellerid. Meie klientidele meeldib, et bassitooni vibratsioon võimaldab teil kauem mängida, tundmata end kunagi tuimalt või liigselt stimuleerituna. FlexiFUN tehnoloogia võimaldab teil nautida paindliku mänguasja mugavust ja mitmekülgsust, ohverdamata vibratsioonide tugevust (ja need on tõsiselt tugevad!). BLACK LINE kollektsiooniga anname teile kõik hüved, mis kaasnevad auhinnatud FUN FACTORY vibraatoriga mängimisega, millel on üleni musta silueti müstika.

Võrgutage oma kohtingut. Elage välja see rollimängu stsenaarium, millest olete fantaseerinud. Mine oma G-punktis hulluks. Proovige Kama Sutra iga positsiooni. Seksige duši all ja siis duši alt välja ning siis jälle duši all. Ilusat ööd.

23,5 cm ja Ø 4,3 – 4,6 cm

Lisainfo

Kaal 0,487 kg
Mõõtmed 0,29 × 0,095 × 0,055 cm
Brand